Ahşap Jaluzi Perde

İstanbul Ahşap Jaluzi Perde

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan ahşaptan yapılmış Jaluzi Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modelleri kaydırarak veya görsele tıklayıp daha sonra kaydırarak modelleri gezebilirsiniz.

Özel kalın kumaş, plastik, alüminyum, ahşap, suni ahşap veya metal gibi farklı malzemelerden üretilebilen jaluzi perde; yatay şeritlerin bir ip (ya da çubuk) vasıtasıyla birbirleriyle ilişkilendirilerek, açılıp kapatılmasını sağlayan perde sistemleridir. Jaluzi perdeler ofis mekânlarıyla özdeşleşmiş olsa da ahşap jaluzi perde modelleri, ortama sıcak bir hava kattığı için ev içi mekanlarda, kafelerde ve okullarda da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Jaluzi perdeler arasında ahşap jaluzi perde, görece daha yeni bir seçenektir. Diğer jaluzi perde modellerine göre biraz daha pahalı olan ahşap jaluzi, çoğunlukla, fırınlanmış bambudan imal edilmektedir. Ahşap jaluzi perde modellerinde -slaytlar daha kalın olduğu için- perde toplandığında şeritler, diğer modellere göre daha fazla yer kaplar. Ayrıca ahşap jaluzi perdeler, diğerlerine göre daha ağırdır.

Ahşap, dekorasyon alanında, bulunduğu ortama sıcaklık hissi katmasıyla karakterize bir malzemedir. Bu nedenle de iç mekân atmosferinde sıcaklık, samimiyet, rahatlık, huzur gibi duygular oluşturmak isteniyorsa sıklıkla kullanılır. Ahşap jaluzi perde modelleri, renk tonları ve malzemesi bağlamında hem yer döşemesiyle hem de mobilyalarla uyumlu bir görüntü oluşturur.

Ahşap jaluzilerde bant genişlikleri 25, 35, 50 mm olarak değişmektedir. Uyumlu bir görünüm elde etmek için küçük pencerelerde dar bantlar, büyük pencerelerde ise geniş bantlar tercih edilmektedir. Ancak dekorasyona göre farklı bir tasarım tavrı da sergilenebilir. Ahşap jaluzi perde modelleri, alüminyum ya da metal olanlara göre daha iyi bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. Böylece ortamın yazın serin, kışın ise sıcak olmasına katkı sağlanır.

Siz de Luby Tekstil’in geniş hizmet ağı sayesinde Üsküdar’dan Tuzla’ya, Sancaktepe’den Dilovası’na kadar ihtiyacınız olan her yerde uygun fiyatlı ofis perde sistemleri fırsatlarımızı yakalayabilirsiniz. Perde ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek, ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanın; uygun fiyatlı ahşap jaluzi perde modellerimiz ile ayrıcalıklı bir ofis deneyimi yaşayın.   

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (3 oy)