Alüminyum Jaluzi Perde

İstanbul Alüminyum Jaluzi Perde

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan alüminyum materyalinden yapılmış Jaluzi Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Bir ip vasıtasıyla ilişkilendirilmiş yatay şeritlerin, açılıp kapatılması prensibine dayanan jaluzi perde modelleri; alüminyum, ahşap, suni ahşap, özel kalın kumaş, plastik veya metal malzemelerden üretilebilmektedir. Mekânın genel dekorasyon konseptine uygun olarak farklı malzeme ve renklerde tasarlanabilirler.

Alüminyum jaluzi perde modelleri çerçeve üzerine ya da içine uygulanabilir. Bu sayede iç mekân dekorasyonuna bağlı olarak; istenirse bir miktar pencere dışına çıkabileceği gibi, pencere ölçüleriyle birebir aynı olacak şekilde de tasarlanabilirler. Alüminyum şeritli jaluzi perdeler, ince slaytlara sahip olduğu için toplandığında daha az yer kaplar. Ofis mekânlarıyla özdeşleşen alüminyum jaluzi perde modelleri, kolay kullanım ve kolay temizlik açısından oldukça performanslı ürünlerdir.

Alüminyum jaluzi perde temizliğinin -bulunduğu ortamın koşullarına göre değişmekle birlikte- sık aralıklarla yapılması gerekmez. Ancak temizlik işlemi, perdenin hasar görmemesi için doğru bir şekilde ve hassasiyetle yapılmalıdır. Slaytlara aşırı baskı uygulanırsa kırılabilirler ve kırılan slaytlar düzelmemektedir. Gerekli durumlarda kuru bir bez ya da toz fırçası yardımıyla hafifçe tozu alınabilir. Daha geniş çaplı temizliklerde ise ıslak bezle silinmesi değil, yerinden çıkartılarak suyla yıkanması tavsiye edilmektedir. Çünkü ıslak bezle yapılan temizlikler perdenin deforme olmasına sebep olabilmektedir. Temizlik sırasında ağır kimyasal içerikli temizleyiciler de kullanılmamalıdır.

Oldukça uzun bir geçmişi olduğu için alüminyum jaluzi perde fiyatları bütçe dostu bir skalada değişmektedir. Siz de ofisinizde modern, zarif ve estetik bir etki yaratmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. İstanbul’un her yerine yayılan hizmet ağımızla Ataşehir’den Üsküdar’a, Kurtköy’den Şile’ye kadar geniş bir alanda ofis perde sistemleri üreticisi olarak hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı alüminyum jaluzi perde modelleri ile ofisinizin kurumsal havasını güçlendirebilirsiniz.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (1 oy)