Ataşehir Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Ataşehir perde ihtiyacınız için en yakın perdeciyi mi arıyorsunuz? Luby Tekstil, geniş hizmet ve montaj ağıyla birlikte İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Ataşehir perdeci hizmeti de vermektedir.

Alüminyum jaluzi perdelerden motorlu perde sistemlerine, zip perde modellerinden çok çeşitli stor perde türlerine kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde modelleri alanında yenilikçi çözümler üretiyoruz. Siz de Ataşehir perdeci farkıyla hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz keşif olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Ataşehir Perdeci ile “Farkı” Tasarlıyoruz

Bir imge; yalnızca bir marka, bir tasarım, bir slogan ya da kolayca anımsanan bir resim değildir. Bir bireyin, kurumun, şirketin, ürünün ya da hizmetin kılı kırk yararak yaratılmış kişilik portresidir.

Tarihçi Daniel J. Boorstin

Ofis perde modelleri seçiminde, öncelikli olarak mekânsal ihtiyaçlar dikkate alınır ve en uygun olabilecek modeller titiz bir çalışmayla belirlenir. Ancak bu, sürecin sadece bir kısmıdır. Ardından renk, doku, desen gibi markayla bütünleşme sağlayacak tasarım dinamikleri incelenir. Çünkü çalışma alanlarının tasarımı, marka kimliğinin yansıma alanlarından önemli bir tanesidir. Ünlü Tarihçi Daniel J. Boorstin’in de söylediği gibi, bu bir kişilik portresidir. Ekip arkadaşlarınız ve müşterilerinizle kuracağınız iletişimde sözsüz bir aracı olarak işlev görür.

Ataşehir perdeci olarak mekânların insanlar üzerinde bıraktığı etkiyi yok saymıyor, aksine odaklandığımız temel noktalar arasında konumlandırıyoruz. Ataşehir perde hizmetlerimizle markanızla uyumlu, çalışma kültürünüzü yansıtan doğru seçimler yapmanıza yardımcı oluyoruz. Örneğin insanlarda güven hissi oluşturmak istiyorsanız; çalışma ortamınızın huzurlu, yaratıcı, dinamik ve inovatif olduğunu misafirlerinize göstermeniz gerekir. Bu, doğru ofis perde sistemleri seçiminden renk/desen seçimine kadar uzanan bir yoldur. Ataşehir perdeci ücretsiz keşif hizmetimiz aracılığıyla deneyimli ekibimizin önerilerini alabilirsiniz.

Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı detaylı içeriğimizi inceleyerek uygun perde seçiminin sağlayacağı diğer faydaları da öğrenebilirsiniz.

Göründüğünden Ötesi: Ofis Perde Modelleri

Deneyimlerimize dayanarak rahatlıkla söyleyebiliriz ki ofis perdesi seçme süreci hafife alınıyor ve gerekli özen gösterilmiyor. Bu durum -çoğunlukla- doğru ofis perde sistemleri sayesinde elde edilecek kazanımların farkında olmamakla ilgili. Ataşehir perdeci hizmetimizden yararlanarak, pek çok açıdan oldukça kıymetli faydalar elde edebilirsiniz.

Ataşehir perde alternatifleri ile;

 • Işık denetimi
 • Isı kontrolü
 • Isınma-soğutma maliyet kontrolü
 • Gürültü kontrolü
 • Çalışan memnuniyeti
 • İş verimliliği
 • Marka prestiji sağlayabilir ve çok daha konforlu mekânlar tasarlayabilirsiniz.

Doğru ofis perdesi seçimini, hafife almamalı ve uzmanlarla çalışarak maksimum faydayı hedeflemelisiniz.

Ataşehir En Uygun Perdeci Nerede?

Ofis perde fiyatları; seçilen model ve kullanılan malzemeye göre farklılaşmakla birlikte, en önemli belirleyici pencere boyutudur. Geniş bir ölçekte alternatifler sunan Luby Tekstil ile ofis perde modelleri seçiminde ofisinize en uygun çözümleri üretebileceğiniz bir zenginliğe sahip olursunuz.

Böylelikle ofisinizin bulunduğu konumun gerekliliklerine cevap verebilen, ofisinizin mekânsal ihtiyaçlarını karşılayabilen ve çalışma kültürünüzle bütünleşerek çalışma ortamınıza estetik, heyecan ve konfor katacak ofis perdeleri tasarlayabilirsiniz. Tüm bu süreç, oldukça spesifik ihtiyaçlar üzerine kuruludur. Dolayısıyla da her ofis için geçerli olabilecek ofis perde fiyatlarından bahsetmek zordur. İhtiyaç ve problemlerinize en uygun seçimleri yapabilmek ve Ataşehir ofis perdesi fiyatları hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Perde İhtiyaçlarınız için Luby Tekstil

Ataşehir perdeci gereksinimleriniz için Luby Tekstil ekibinin tecrübelerine ve bilgisine başvurabilirsiniz. Ücretsiz Keşif talep formu üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde, ekibimiz sizi ofisinizde ziyaret etmektedir.

Bu keşif sürecinde;

 • Mekân büyüklüğü
 • Pencere büyüklüğü
 • Pencere alanının duvar alanına oranı
 • Stil tercihleriniz (klasik, modern, elegant vs. gibi)
 • Kurumsal kimliğiniz, marka imajınız ve çalışma kültürünüz dikkatle incelenir.

Tüm bu inceleme ve analiz sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun öneri ve alternatifleri konuşmaya başlarız. Ataşehir perde uzmanlarımızın gerçekleştirdiği ücretsiz keşif sonrası, ofis perdelerinizin üretim süreci başlar. Üretim tamamlandıktan sonra sizi tekrar ofisinizde ziyaret ederek ücretsiz montaj hizmeti vermekteyiz.

Yeni eşsiz manzaranız, pencereleriniz olsun! Sıra dışı bir iç mekân deneyimi tasarlamak ister misiniz?

5/5 - (5 oy)