Beykoz Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Beykoz perdeci hizmetimizle siz neredeyseniz biz de oradayız. Yenilikçi ve birinci sınıf ofis perde modelleri, ücretsiz keşif ve ücretsiz kurulum hizmetiyle adresinizde!

Tasarladığımız ve ürettiğimiz ofis perde sistemleri, firmamızın garantisinde ve son teknolojinin imkânları kullanılarak özenle hazırlanmaktadır. Plise perde çeşitlerinden silüet perdelere, zip perde modellerinden motorlu perde sistemlerine kadar geniş bir çeşitlikte Beykoz ofis perde modelleri üretiyoruz. Beykoz perde hizmetimizin detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Ofis Perde Modelleri ile İnovatif Yaklaşımınız Pekişir

Perde, mekân için önemli bir tamamlayıcıdır. İçeri ile dışarı, içeri ile içeri arasında bir iletişim ve denge oluşturarak vurgulayıcı bir eleman gibi konumlandırılabilir. Böyle bir açıdan baktığımızda perde seçiminin, şirketin kurumsal kimliğini pekiştirmek açısından önemli bir başlığa dönüştüğünü söyleyebiliriz. Beykoz perdeci olarak, ofis iç mekân tasarımıyla oluşturmak istediğiniz algıyı önemsiyor ve bunu, doğru ofis perde modelleri ile pekiştiriyoruz. Örneğin inovatif bir iş yapıyorsanız ve son derece geleneksel bir iç mekân tasarımına sahipseniz, bu kurumsal kimliğinizle ters düşen bir yaklaşım olacaktır.

Doğru ofis perde sistemleri seçimiyle markanızın inovatif yönünü vurgulamanız mümkündür. Beykoz perde seçeneklerimiz farklı stil önerilerini içermektedir: Klasik, elegant, inovatif, modern, minimalistDoğru kompozisyon size en iyi stili sağlar. Beykoz perdeci ve deneyimli ekibi ile doğru kompozisyonu uzman desteği alarak oluşturabilirsiniz.

Perde seçiminin etkilerine dair diğer detayları Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Beykoz Perdeci ile “Farkı” Tasarlıyoruz

Tasarım kültürü yaratır. Kültür değerleri şekillendirir. Değerler geleceğe yön verir.

Grafik Tasarımcı Robert L. Peters

Kurumsallığın önemli bir parçası da ofis iç mekânlarıdır. Robert L. Peters’ın da söylediği gibi, tasarım kültürü yaratır. Dolayısıyla da ofisiniz, kurumsal çalışma kültürünüzü şekillendireceğiniz ve marka değerlerinizle bütünleştireceğiniz önemli bir avantaj alanıdır. Beykoz perdeci ile çalışanlarınız için en iyi odaklanabilme koşullarını oluşturarak, motivasyon ve verimliliği artırabilirsiniz.

Uygun ofis perde sistemleri, renk/desen seçimleri ile kurumsal kimliğinizi pekiştirmenize yardımcı olmayı hedefliyoruz. Beykoz perde seçeneklerimizle siz de estetik bir bakış açısını yansıtan, ferah, inovatif, dengeli ya da yaratıcılığı merkeze alan çalışma ortamlarına sahip olabilirsiniz.

Beykoz En Uygun Perdeci Nerede?

Luby Tekstil olarak, müşterilerimize geniş bir çeşitlilikte ve en uygun fiyatlarla ofis perde modelleri sunuyoruz. Ofis perde sistemleri; farklı tasarımları, kumaş seçimleri, güneşlik gibi ek özellikleriyle birlikte birbirlerinden ayrışmaktadır. Öte yandan ofis perde sistemleri, pencere büyüklüğüne göre yeniden dizayn edilir. Tüm bu dinamikler, ofis perdesi fiyatları üzerinde belirleyici olmaktadır.

Sonuç olarak ofis perdenizin tamamen size özel olacağı gibi, ofis perdesi fiyatları da seçimlerinize göre değişecektir. Beykoz perde ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçerek; ihtiyaçlarınızı karşılayan, beklentilerinize cevap verebilen, marka kimliğinizle uyumlu ofis perdesi seçimi yapabilirsiniz.

Beykoz Perde İhtiyaçlarınız için Bize Ulaşın

Ofisiniz için en doğru ofis perdesi seçimini yapabilmek adına mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadı. Luby Tekstil olarak birkaç tık uzağınızdayız. Ofisinizin havasını değiştirmek istiyor; ancak nereden başlayacağınızı, nasıl bir seçim yapmanızın uygun olacağını bilemiyorsanız, Beykoz perdeci ihtiyaçlarınız için Ücretsiz Keşif talep formunu doldurarak uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra, sizinle iletişime geçiyor ve adresinize gelerek ofis perde modelleri kataloğu üzerinden beğenilerinize ve beklentilerinize en uyun modeli seçmenize yardımcı oluyoruz.

Yeni manzaranız, her ayrıntısına özgürce karar verdiğiniz perdeleriniz olacak! Pencerelerinizi, konforlu bir iç mekân deneyimine açmaya hazır mısınız?

5/5 - (3 oy)