Blackout Stor Perde

İstanbul Blackout Stor Perde

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan blackout stor perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Blackout stor perde modelleri ile ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz iç ortam ışık dengesini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Karartma stor perde de denilen blackout stor perde sayesinde ışığı istediğiniz oranda engelleyebilir, ofisinizdeki mobilyaları ve teknik cihazları UV ışınlarından koruyabilir, dışarıdan gelen gürültüyü azaltabilirsiniz.

Karartma stor perde denildiğinde akla çoğunlukla tek tip örnekler gelse de oldukça geniş bir tasarım çeşitliliği sunulmaktadır. Polyester, polyester-pamuk gibi farklı kumaş türlerinden üretilebilen blackout stor perde modelleri, aklınızdaki herhangi bir tasarım stiline ya da ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli renk, desen ve dokularda tasarlanabilmektedir.

Kumaş seçimi, karartma stor perdeleri kullanacağınız mekânın ışık alma yoğunluğuna göre yapılmalıdır. Kullanılan kumaşa göre blackout stor perde modelleri farklı seviyelerde ışık emilimine sahip olacaktır. Bazı karartma stor perde modelleri, diğerlerinden daha koyudur ve daha fazla mahremiyet ya da ışık emilimi için altta siyah bir maskeleme şeridi bulundurabilirler. Geniş seçenek yelpazesi sayesinde hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza en uygun perdeyi seçebilirsiniz.

Karartma stor perde modelleri, geniş camlarda çoğunlukla parçaları olarak kullanılmaktadır. Bu tür kullanımlarda perde açma-kapama işlevinin kolayca gerçekleşebilmesi için motorlu perde sistemleri ile entegre edilebilirler.

Luby Tekstil olarak İstanbul’un her yerine yayılan hizmet ağımızla Ataşehir’den Çekmeköy’e, Kurtköy’den Üsküdar’a kadar geniş bir alanda ofis perde sistemleri üreticisi olarak hizmet veriyoruz. Perde ihtiyaçlarınız için talep formunu doldurarak, ücretsiz keşif olanaklarımızdan faydalanabilir; uygun fiyatlı blackout stor perde modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (3 oy)