Dikey Kumaş Perde

İstanbul Dikey Kumaş Perde

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan kumaştan üretilmiş Dikey Kumaş perde siparişinizi şimdi verin, ücretsiz kurulum yapalım. Aşağıdaki örnek modelleri kaydırarak veya görsele tıklayıp daha sonra kaydırarak modelleri gezebilirsiniz.

Mekânda daha sıcak bir atmosfer oluşturmak isteyenlerin tercih ettiği dikey kumaş perde modelleri, geniş bir renk, desen ve doku yelpazesine sahiptir. Örneğin koyu renk kumaşlarla elegant ya da klasik bir hava yakalanırken, açık renk kumaşlar sayesinde basık mekânların çok daha ferah ve havadar algılanması sağlanabilir.  

Zincir ve ip birleşimi mekanizmaları sayesinde dikey kumaş perdeler, hem sağ-sol yönlü açılıp kapatılabilir (ip ile) hem de perde parçaları kendi etraflarında döndürülerek (zincir ile) duruş açıları ayarlanabilir. Perde parçaların duruş açıları, güneşin geliş yönüne göre ayarlandığında; mekânın sıcak atmosferine ek olarak ilginç gölgeler de oluşturulabilir. Dikey kumaş perde sistemlerinde perde parçaları çoğunlukla 9 cm ve 13 cm olarak üretilmektedir.

Dikey kumaş perde modelleri; sağa doğru, sola doğru ya da ortadan yanlara doğru açılacak şekilde dizayn edilebilir. Bu kullanım olanakları sayesinde sıkışık alanlarda dahi perde açıp-kapama eylemleri konforlu bir şekilde sağlanabilir. Genişliği 4 metreden fazla olan pencerelerde ise perde sistemi ayrı parçalar olarak tasarlanır ve monte edilir. Çünkü 4 metre üzeri genişliklerde -sisteme çok fazla yük bindiği için- dikey kumaş perde mekanizması efektif bir şekilde çalışmamaktadır.

Luby Tekstil olarak İstanbul’un her yerine yayılan hizmet ağımızla Sancaktepe’den Çekmeköy’e, Kurtköy’den Ümraniye’ye kadar geniş bir alanda ofis perde sistemleri üreticisi olarak hizmet veriyoruz. Perde ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek, ücretsiz keşif olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Deneyimli perde uzmanlarımız sizi ofisinizde ziyaret ederek, perde ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz için optimum önerileri sunmaktadır. Siz de uygun fiyatlı dikey kumaş perde modellerimiz ile ayrıcalıklı bir ofis deneyimi tasarlayın.  

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (3 oy)