Dikey Perde

İstanbul Dikey Perde Modelleri

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan Dikey Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Stor perde modellerinin dikey olarak yerleştirilmiş versiyonu diyebileceğimiz dikey perde modelleri, geleneksel tül perdeler gibi yana doğru açılan bir sisteme sahiptir. İç mekânlara dikey çizgisellik katarak dekorasyonda farklı etkilerin yaratılmasına katkı sunarlar.

Dikey perde modelleri, zincir ve ip aksamlarından oluşan bir mekanizma üzerinde hareket ettirilir. İp ile perdenin sağ-sol yönlü hareketi sağlanırken, zincir sayesinde perde parçalarının kendi etraflarındaki dönme hareketi ayarlanır. Başka bir ifadeyle zincir kullanılarak perde parçalarının duruş açısı da kolaylıkla belirlenebilir. Bu sayede mekân içerisinde ilgi çekici gölgeler ve görsel etki yaratılabilir.

Tercihe göre sağdan sola, soldan sağa ya da ortadan yanlara doğru açılacak şekilde organize edilebilen dikey perde modelleri ile yamuk duvarlarda dahi -montaj yöntemi sayesinde- mekânla uyumlu bir görsellik sağlanır. Dikey perdelerin malzemelerine göre dikey kumaş perde ve dikey pvc perde olmak üzere iki alt türü bulunmaktadır.

Dikey perde modelleri -çoğunlukla- 4 metreden fazla olan genişliklerde tercih edilmemektedir. Perde genişliği arttıkça sisteme çok fazla yük bineceğinden dolayı mekanizmanın çalışması efektif olmamaktadır. 4 metreden daha geniş pencere açıklıklarında, pencere uygun ölçülerde bölünerek birkaç perdeden oluşan bir sistem kurulur.

Dikey perde modellerinde çok çeşitli bir renk havuzunun yanı sıra geniş bir desen ve baskı yelpazesi de mevcuttur. Desenli ya da baskılı dikey perdeler, tamamen açıldığında tablo görünümü elde edilmektedir. Bu nedenle de aykırı, vurgulu, görkemli ya da konsept odaklı dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilen perdelerin başında dikey perdeler gelmektedir.  

Luby Tekstil olarak geniş bir seçenek yelpazesiyle ofis perde sistemleri alanında hizmet vermekteyiz. Pendik’ten Üsküdar’a, Gebze’den Şile’ye uzanan hizmet ağımıza tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif farkıyla sizi ofisinizde ziyaret eden uzman ekibimizle birlikte, size en uygun ofis perde sistemlerini seçebilirsiniz. Uygun fiyatlı dikey perde modelleri için bize ulaşın, ofisinizin atmosferini birlikte belirleyelim.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (1 oy)