Dikey Pvc Perde

İstanbul Dikey Pvc Perde

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan PVC’den yapılmış Dikey Pvc Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modelleri kaydırarak veya görsele tıklayıp daha sonra kaydırarak modelleri gezebilirsiniz.

Her türlü pencere çerçevesine ve pencereye asılabilen dikey pvc perde modelleri; hafiflik, etkin havalandırma, güneş kırıcılık, güneş ışınlarını belirli açılarla yönlendirebilme gibi birçok avantaja sahiptir. Pvc dikey perde, pencerelerin yanı sıra kapı boşlularında da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Pencereye tam uyumlu olarak üretilen dikey pvc perde modelleri; tercihlere, ihtiyaçlara, beklentilere, kullanım alanına, pencere boyutlarına, genel dekorasyon konseptine göre uyarlanabilen oldukça geniş bir seçeneklilik barındırmaktadır. Leke tutmayan ve sık aralıklara temizlik gerektirmeyen malzeme yapısı sayesinde açık alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilirler.

Işığın kesilmesinin öncelikli olduğu ortamlarda, iç mekânda tam karartma sağlamak için pvc dikey perde son derece işlevseldir. 180 derecelik açıda istenildiği kadar döndürülebilen dikey şeritler, kısmi aydınlatma sağlayarak mekân atmosferinin değiştirilmesine de katkı sunar. Bu sayede güneş ışınlarının mekân içerisindeki dağılımı yönlendirilebilir.

Dikey perdeler, 4 metre üzeri genişliklerde -sisteme çok fazla yük bindiği için- efektif çalışamamaktadır. Bu gibi durumlarda perde sistemi parçalı olacak şekilde tasarlanarak pvc dikey perde uygun boyutlarda birkaç parça olarak asılır. Dikey pvc perde modelleri; sağdan sola, soldan sağa ya da ortadan yanlara doğru açılacak şekilde yerleştirilebilir. Ağırlıklı olarak ofislerde tercih edilen dikey pvc perde modelleri, çoğunlukla, yerden başlayan yüksek ve geniş pencerelerde kullanılmaktadır.

Pcv dikey perde modelleri, elle kontrol edilebileceği gibi istendiği durumlarda motorlu perde sistemleri ile bütünleştirilerek de kullanılabilir. Böylelikle perdeyi açıp kapatma işlemleri, uzaktan elektrikli ya da kumandalı sistemlerle yapılabilmektedir.

Luby Tekstil’in geniş hizmet ağı sayesinde Üsküdar’dan Sultanbeyli’ye, Gebze’den Kartal’a kadar ihtiyacınız olan her yerde ofis perde sistemleri fırsatlarımızı yakalayabilirsiniz. Perde ihtiyaçlarınızda ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlı dikey pvc perde modellerimiz ile ayrıcalıklı bir ofis deneyimini birlikte tasarlayalım.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (4 oy)