Dilovası Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Dilovası perde tasarım ve uygulama uzmanı olarak, Dilovası perdeci ihtiyaçlarınız için geniş hizmet ve montaj ağımızla hizmetinizdeyiz. Yenilikçi ofis perde sistemleri ile perde seçimi, net ölçü alma, kurum-montaj, bakım-onarım işlemlerinin tamamında yanınızdayız. Motorlu perde sistemlerinden ahşap jaluzi perdeye, silüet perdeden blackout stor perdeye kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde modelleri alanında hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Dilovası Perdeci ile En İyi Perde Çözümleri

Ofis perde modelleri seçilirken; şirketin kurumsal kimliği, imajı, kurum kültürü gibi dinamiklerle birlikte; perde yapılacak mekânın işlevi, kullanım amacı, kullanım sıklığı ve kullanıcıları da dikkate alınması gereken iç dinamikler arasındadır. İhtiyaçlarınıza uygun ofis perde sistemleri ile pek çok problemi çözebilirsiniz. Dilovası perdeci ile oldukça geniş alternatiflerden yararlanabilirsiniz:

  • Gelişmiş kumaş özellikleri sayesinde nemli bir bezle silerek dahi temizlenebilen kullanışlı ve pratik modeller
  • Geniş mekanlar için güneşin yoğun; fakat rahatsız edici olmayacak bir biçimde içeri alınabilmesi adına, ışığın direkt etkisini kıracak modeller
  • Toplantı odaların tamamen karanlık olmasını sağlayarak, sunumların konforlu bir şekilde yapılabilmesini sağlayan modeller (Örnek olarak blackout stor perde modellerimizi inceleyebilirsiniz.)
  • Ofis içi cam bölmelerde kullanılan ve farklı mekânlar arası mahremiyeti sağlayan modeller (Örnek olarak plise perde modellerimizi inceleyebilirsiniz.)
  • Mekânın çok daha aydınlık ve ferah olmasını sağlayan hafif desenli veya düz modeller

Dilovası perde ile farklı ihtiyaçlarınız için size en uygun modelleri, uzman görüşlerinden faydalanarak seçebilirsiniz.

Ofis Perde Modelleri ile Müşterilerinizi Etkileyin

İç mekân tasarımı, ofisinizde ağırladığınız müşterileriniz ya da potansiyel müşterileriniz üzerinde pozitif bir intiba bırakabilmek açısından önemli bir avantaj alanıdır. Doğru planlanmış bir iç mekân; müşterilerinize vermek istediğiniz mesajları, çok daha etkili bir şekilde ve duygulara hitap eden bir yolla iletmenizi sağlar. Mekân, bireylerle sözsüz bir iletişim kurar. Ofisler için iç ve dış arasındaki en önemli unsur perdeler olduğundan, mekân atmosferinin belirlenmesinden en büyük yardımcı doğru ofis perde modelleridir. Biz de Dilovası perde hizmetlerimizle marka imajınızla uyumlu, çalışma kültürünüzü yansıtan seçimler yapmanıza yardımcı oluyoruz.    

Bir ürün tasarlamak, bir ilişki tasarlamaktır.

Steve Rogers

Yanlış ofis perdesi seçimi sonucunda oluşan karanlık, basık ya da boğucu bir ofis ortam, müşterilerinize de sağlıksız bir çalışma alanı olarak görünecektir. Bu da doğal olarak verimli, yaratıcı, inovatif bir çalışma ortamı algısı oluşturmayacak ve markanıza negatif bir bakış açısı olarak yansıyacaktır. Dilovası perdeci farkıyla ofisinizin atmosferine, kişilerde uyandıracağı duygulara siz karar verebilirsiniz. Unutmamalısınız ki mekânın ve atmosferin de çekiciliği vardır. Müşterileriniz, çalışma ortamınızdaki dinamizme çekilebilir ve bu onların sadık birer müşteriye dönüşmesinde önemli bir etken olabilir.

Perde seçiminin etkilerine dair diğer detayları Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Dilovası En Uygun Perdeci Nerede?

Luby Tekstil olarak hem işimize hem de müşterilerimize duyduğumuz saygı gereği Dilovası perde ihtiyaçlarınızda yüksek kaliteyi, en uygun fiyatla sunmayı önemsiyoruz. Ofis perdesi seçimi, ofisin spesifik ihtiyaçlarına göre şekillenen bir süreç olduğu için her projede geçerli ofis perde fiyatlarından bahsetmek mümkün değildir. Ofis perde sistemleri; pencere boyutu, perdenin işlevi, seçilen model ve ek gereksinimlere göre farklılaşmaktadır. Öte yandan ofis perde modelleri, farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte çok çeşitli kumaşlardan üretilmektedir. Tüm bu değişkenler, ofis perde fiyatları üzerinde etkili olan unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siz de yüksek kalite, optimize edilmiş kullanım, dayanıklı ve uzun ömürlü ofis perdeleri için Dilovası perdeci ekibimizle iletişime geçebilir; ofisinizin havasını değiştirmeye yönelik etkili bir adım atabilirsiniz.

Dilovası Perde İhtiyaçlarınız için Bize Ulaşın

Demode yaklaşımlardan, klasik çizgiden veya çağa göre artık boğucu kalan iç mekân anlayışından sıkılmış ya da artık tüm bunların size efektif bir fayda sağlamadığına kanaat getirmiş olabilirsiniz. Yeni kuracağınız ofisiniz için çalışma kültürünüzü yansıtacak bir iç mekân deneyimi tasarlamak istiyor olabilirsiniz. O halde Dilovası perde ihtiyaçlarınız için Ücretsiz Keşif talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçmeye hazırsınız. Talebiniz bize ulaştığında hemen sizinle irtibat kuruyor ve adresine gelerek, problemlerinizi yerinde çözüyoruz.

Deneyimli Dilovası perdeci kadromuz ile birlikte en yeni ofis perde sistemleri kataloğu üzerinden farklı model ve ek seçenekleri inceleyebilirsiniz. Böylelikle farklı ofis perde modelleri arasında rahatlıkla karşılaştırma yapabilirsiniz.

Özgün ve inovatif yaklaşımımızdan beslenen ofis perdeleri ile manzaranızı siz seçin! Sıra dışı bir iç mekân deneyimi tasarlamak ister misiniz?

5/5 - (4 oy)