Hastane Perdesi

İstanbul Hastane Perdesi

Hastaneler için kullanışlı ve hijyenik özellikte üretilen Hastane perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Hastanelerdeki toplu yatış alanlarını birbirinden ayırmak için kullanılan ve raylı bir sistem üzerinde hareket eden perdelere hastane perdesi denmektedir. Luby Tekstil üretimi uygun fiyatlı hastane perdesi modelleri hem çok kolay bir şekilde yıkanıp temizlenebilir hem de ütü gerektirmediği için estetik görüntünün bozulmamasını sağlar.

Hastane perdesi modellerimiz, alev almaz dokuma kumaştan yapılmaktadır. Böylece yangın çıkması durumunda perdeler yangının dağılmasına ve büyümesine engel olmaktadır. Hastane perdesi kumaşlarımız anti-bakteriyel ve anti-alerjik özelliklere sahiptir. Bu sayede fazla sayıda kişinin birlikte bulunduğu ortamlarda dahi, bakterilerin perde üzerinde ürememesi ve ayrılmış alanlar arasında yayılmaması sağlanır. Hastane perdelerimiz, ayrıca leke tutmama (kan vs.) özelliğine de sahiptir.

Alanlar arası mahremiyetin sağlanabilmesi konusunda seperatör görevi de gören hastane perdesi modelleri sağlık ocakları, poliklinikler, huzurevleri, afet çadırları, kan verme istasyonları, eczaneler gibi pek çok mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Hastane içerisinde ise acil servisten duş alanlarına kadar çeşitli yerlerde, farklı fonksiyonlara cevap verecek şekilde kullanımları mümkündür.

Luby Tekstil olarak spesifik mekânsal ihtiyaçları ve beklentilerinizi analiz ediyor, size en uygun niteliklere sahip hastane perdeleri üretiyoruz. İstanbul’un her yerine yayılan hizmet ağımızla Üsküdar’dan Çekmeköy’e, Kurtköy’den Şile’ye kadar siz neredeyseniz biz de oradayız.

Hastane perdesi fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hastane Perdelerinizi Yenileyelim

Hijyenik Hastane Perdeleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (1 oy)