İstanbul Otel Perdesi

İstanbul Otel Perdesi Modelleri

Oteller için kullanışlı ve şık bir ürün olan otel perdesi siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Otelinizin misafirleriniz üzerinde kalıcı bir etki bırakmasında -şüphesiz ki- odaların iç mekân tasarımı önemli bir paya sahiptir. Dışarı ve içeri arasındaki görsel iletişimin en önemli unsuru olan perdeler için de rahatlıkla oda dekorasyonlarının en önemli parçasıdır diyebiliriz. Dolayısıyla doğru otel perdesi seçimiyle müşteri memnuniyeti ve sadakatini önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Otel perdesi seçimi yaparken binanın konumundan güneşi hangi açıyla nereden aldığına, iklim şartlarından iç mekân dekorasyonuna, kurumsal kimlikten müşteriler üzerinde bırakılmak istenen etkiye kadar pek çok başlık değerlendirilmelidir. Luby Tekstil olarak size en uygun otel perdesi önerilerimizi, tüm bu yoğun analiz sürecinden sonra yapıyoruz.

Yatak odalarına ek olarak otelin lobi, konferans salonları, toplantı odaları gibi farklı bölümlerinde de ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap verebilen otel perdeleri seçilmelidir. Burada şıklık, estetik görünüm, işlevsellik kadar marka kimliğinin vurgulanması da önemli bir başlıktır.

Geniş seçenek yelpazemiz ve Kadıköy’den Gebze’ye, Şile’den Maltepe’ye uzanan hizmet ağımızla otel perdesi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Ücretsiz keşif hizmetimiz kapsamında sizi otelinizde ziyaret ediyor; ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlıyor; en uygun ofis perdesi seçenekleri ile sizi destekliyoruz.

Stor perde modelleri, dekoratif dikey perdeler, tül perdeler, güneşlikler, silüet perdeler… Siz de uygun fiyatlı otel perdesi modelleri ile “müşteri deneyimini” otelinizin her alanında tasarlayın.  

Otelinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Otel Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (1 oy)