Kadıköy Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Kadıköy perdeci hizmetimizle birinci sınıf ofis perde sistemleri, ücretsiz keşif ve ücretsiz kurulum hizmetiyle artık adresinizde! Özel tasarım ofis perde modelleri ile etkileyici bir atmosfer oluşturabilir, kurumsal kimliğinizle ofis iç mekân dekorasyonunuzu bütünleştirebilirsiniz. Dikey perde sistemlerinden motorlu perde sistemlerine, zip perde modellerinden zebra stor perde çeşitlerine kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde modelleri alanında hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Kadıköy Perdeci ile İlham Veren Mekânlar

Ofislerin yapısal özelliklerine, ihtiyaçlarına ve çevre şartlarına uygun olarak seçilmiş ofis perde modelleri ile uzun vadeli ek maliyetler kontrol altına alınabilmektedir. Kadıköy perdeci kapsamında bütçenize en uygun çözümleri sunduğumuz gibi, aynı zamanda sizi ileride oluşabilecek ek maliyetlerden de kurtarıyoruz.

Doğru Kadıköy perde seçimiyle yazın klima kullanımını, kışın ise ısınma giderlerini azaltmak mümkündür. Kadıköy perdeci olarak amacımız; yazın güneşin aşırı ısıtma etkisi kıracak perde modeli ve malzemesi seçerek, güneşe direkt maruz kalmayı önlemektir. Aynı perde ile kış aylarında da -yalıtım özellikli kumaşlar sayesinde- pencerenin mevcut yalıtım nitelikleri desteklenmektedir.

Perde seçiminin etkilerine dair diğer detayları Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Vizyoner Gerekçeler: En İyi Ofis Perde Modelleri

İyi tasarım; dünyanın eksik olduğunun farkında olmadığı bir şey üretmek üzere teknoloji, bilimsel bilgi, insan gereksinimi ve güzelliği birleştiren Rönesans tavrıdır.

Paola Antonelli

Ofis perde modelleri, perde kumaşları, sistemleri ve zamanın perde trendleri değişse de kalite ve stil gibi temel dinamikler değişmez. Kadıköy perdeci hizmetlerimizle her zaman, stili olan dokunuşları önemsiyoruz. Bu aynı zamanda kurumsal kimliğin pekiştirilip, güçlendirilmesi anlamına da geliyor. Mekânın stili, sadece mobilyalar üzerinden sağlanmamaktadır. Perde seçimleri de mekânın karakteri, stili, mekân sahiplerinin kişiliği ve bakış açısı hakkında fikir verir.

Bu bağlamda perde seçerken, aslında sizi ifade edecek stili seçersiniz. Klasik, ihtişamlı, modern, zarif, elegant, minimalist, postmodern, nostaljik… Örneğin modern bir stil yakalamak istiyorsanız, çizgisel modellerimizi tercih edebilirsiniz. Bu tür bir yaklaşımda -genellikle- ideal perde modelleri, stor perdeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Stor perdeler, çabuk kirlenmeme özelliği sayesinde de ofis içi uygulamalarda yaygın bir kullanıma sahiptir.

Peki, siz ofisinizde nasıl bir hava estirmek istiyorsunuz? Geniş alternatifler içeren Kadıköy perde seçeneklerimiz arasından, hayallerinize en uygun ofis perde sistemlerini bulabilmenize yardımcı oluyoruz.

Kadıköy En Uygun Perdeci Nerede?

Luby Tekstil olarak Kadıköy perdeci ihtiyaçlarınızda yüksek kaliteyi, en uygun fiyatla sunmayı önemsiyoruz. Ofis perde sistemleri seçiminde, fiyatı ön kriter olarak belirleyen müşterilerimiz için ofis perde fiyatları üzerinde etkili olan pek çok unsurdan bahsedebiliriz. Örneğin pencere boyutu ve cam yoğunluğu, ofis perde fiyatları üzerinde belirleyiciliği en yüksek etkenlerdir. Pencere boyutu büyüdükçe fiyatlar da doğal olarak artmaktadır. Ofis perde fiyatları söz konusu olduğunda seçilen model ve kullanılan perde malzemesi de fiyat değişikliklerinde önemli belirleyicilerdir. Tüm bu etkenlerle birlikte ofis perde fiyatları da projeye göre değişmektedir.  

Siz de Kadıköy perde ihtiyaçlarınız için 20 yılı aşkın piyasa deneyimiyle uzmanlaşan ekibimizle iletişime geçerek; ofisinizin ihtiyaçlarını karşılayan, tasarım ve trendlere yönelik beklentilerinize cevap verebilen, marka kültürünüzle uyumlu ofis perdesi seçimi yapabilirsiniz.

Kadıköy Perde İhtiyaçlarınız için Bize Ulaşın

İnsan odaklı tasarım ve hizmet anlayışımızla sadece birkaç tık uzağınızdayız. Kadıköy perdeci ihtiyaçlarınız için Ücretsiz Keşif talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızın mekân deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra, en yeni ofis perde sistemlerini içeren ofis perde modelleri kataloğumuzla adresinize geliyoruz. Ofisinizde sizinle birlikte ihtiyaç ve isteklerinize en uygun ofis perde sistemlerini seçmenize yardımcı oluyoruz.

Doğru bir ofis perdesi seçiminin, iş verimliliğinden müşterilerinizin markanızla ilgili algısına kadar pek çok şeyi nasıl etkileyip, değiştirdiğine hayret edeceksiniz.

Özgün ve inovatif yaklaşımımızdan beslenen ofis perdeleri ile manzaranızı siz seçin! Sıra dışı bir iç mekân deneyimi tasarlamak ister misiniz?

5/5 - (3 oy)