Kartal Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Kartal perdeci arayanlar için siz neredeyseniz biz de oradayız. Geniş hizmet ve montaj ağımızla Kartal perde ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif ve ücretsiz kurulum hizmetleri sunuyoruz. Dekoratif stor perde seçeneklerinden alüminyum jaluzi perde modellerine, zebra perdeden dikey perde sistemlerine kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde modelleri alanında hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Kartal Perdeci ile Estetik ve Ferah Mekânlar

Mekân insana tesir ettiği gibi, insan da mekâna tesir eder. Bizim iç ve dış dünyamızı, yaşanılan yerler tayin eder.

Yazar Mehmet Kaplan

Işığın, ışık renginin, renklerin; mekân ve insan ilişkisi üzerindeki etkisini anlamaya yönelik yapılmış pek çok araştırma gösteriyor ki “Bizim iç ve dış dünyamızı, yaşanılan yerler tayin eder”. İnsanların mekânı dönüştürdüğü gibi, mekân da insanları dönüştürür. Dolayısıyla da ofis ortamının atmosferini, perde seçiminizle tasarlayabilirsiniz. İnovatif ve geniş alternatifler sunan Kartal perdeci ofis perde modelleri sayesinde kontrol sizdedir.

Biz de Kartal perdeci olarak; mekân ve insan arasındaki ilişkiyi araştırıyor, analiz ediyor ve inceliyoruz. Enerjisi ve dolayısıyla verimliliği yüksek, huzurlu, pozitif mekanlar için dış etmenlerin kontrollü bir şekilde yönetilmesi gerektiğini biliyor ve tasarımlarımızı bu anlayış üzerine inşa ediyoruz. Bu bağlamda Kartal perde ihtiyaçlarınıza doğru çözümler sunabilmek adına, proje sürecine ofisinizin konumunu analiz etmekle başlıyoruz. Konumun temel gerekliliklerini analiz edip, netleştirdikten sonra da Kartal’daki ofisiniz için sizinle birlikte hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Kullanılan malzeme ile huzurlu, sıcak, dingin bir his veren ofis perde modelleri ile gürültü kontrolünden yoğun güneş ışığı kontrolüne, ısı yalıtımından iç-dış arası görsel bütünlüğe kadar pek çok kazanım elde edebilirsiniz.

Perde seçiminin etkilerine dair diğer detayları Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Güçlü Bir Deneyim İnşası: Ofis Perde Modelleri

Kartal perdeci olarak ofis perdesi tasarım, seçim, uygulama sürecine bir “deneyim inşası” bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Çoğu zaman yeterince özen gösterilmeyen, hafife alınan ofis perdesi seçimi; çalışma verimliliğinden teknik cihazlarınızın ömrüne, marka kimliğinizi doğru yansıtabilmenizden ısıtma-soğutma giderlerinize kadar pek çok şeyi etkilemektedir. Doğru ofis perdesi modelleri seçiminin size sağlayabileceği bazı avantajlar şunlardır:

  • Işığı, içeri kontrollü bir şekilde alabilme
  • Isı kayıplarını önleyebilme
  • Isınma-soğutma maliyet kontrolü yapabilme
  • Gürültü kontrolü yapabilme
  • Huzurlu bir ortam yaratarak çalışan memnuniyetini artırma
  • İş verimliliğinde artış
  • Marka prestijini güçlendirme

Kartal perdeci hizmetlerimiz kapsamında size en iyi önerileri sunabilmek için süreci “bütüncül” bir şekilde ele alıyoruz.

Kartal En Uygun Perdeci Nerede?

Luby Tekstil olarak Kartal perde ihtiyaçlarınız için yüksek kaliteyi, en uygun fiyatla sunmayı önemsiyoruz. Bu bağlamda ürün çeşitliliğimizi sürekli olarak artırırken, bir yandan da bütçenize uygun farklı tasarımlarla trendleri yakalamanıza yardımcı oluyoruz. Ofis perdesi seçme süreci, tamamıyla sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre şekillenmektedir. Dolayısıyla da ofis perde sistemleri için belirlenmiş tek bir fiyattan bahsedemeyiz. Ofis perde fiyatları; perdenin malzemesine, modeline, ek özelliklerine ve pencere büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir.

Ücretsiz keşif hizmetimizin olanaklarından yararlanmak ve Kartal perde ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulmak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Problemlerin çözümüne odaklı ve spesifik ihtiyaçları temel alan hizmet anlayışımız gereği, ofis perde modelleri seçiminde anbean yanınızda oluyor ve süreci sizin için kolaylaştırıyoruz.

Kartal Perde İhtiyaçlarınız için Luby Tekstil

Luby Tekstil’in deneyimli ekibi sadece birkaç tık uzağınızda. Ofisinizin havasını değiştirmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı tam olarak bilmiyorsanız, Kartal perdeci ihtiyaçlarınız için Ücretsiz Keşif formunu doldurarak uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra, ofis perde modelleri kataloğu üzerinden zevkinize ve beklentilerinize en uygun modeli seçmenize yardımcı olmak için adresinize geliyoruz. Böylelikle ofisinizi yerinde görüp, nitelikli bir keşif süreci yürüterek en iyi çözümleri üretiyoruz.

Özgün ve inovatif yaklaşımımızdan beslenen ofis perdeleri ile manzaranızı siz seçin! Sıra dışı bir iç mekân deneyimi tasarlamak ister misiniz?

5/5 - (2 oy)