Kış Bahçesi Perdesi

İstanbul Kış Bahçesi Perde

İş yeri veya bahçeli evler için kullanışlı ve şık bir ürün olan, kışın ortama farklı bir ambiyans veren Kış Bahçesi perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modelleri kaydırarak veya görsele tıklayıp daha sonra kaydırarak modelleri gezebilirsiniz.

Villa, kafe, restoran, otel gibi yapılarda sıklıkla kullanılan kış bahçeleri, birbirinden çok farklı tasarım dinamiklerine sahip olabilirler. Bu nedenle kış bahçesi perdesi seçilirken, mekânsal ihtiyaçlar çok iyi bir şekilde analiz edilmeli ve dekoratif beklentilere de uygun olarak en iyi seçenekler değerlendirilmelidir.

Kış bahçesi perdesi konseptine uygun olarak en çok tercih edilen perdeler arasında; güneş ışığını efektif bir şekilde dağıtan modeller (sun screen, silüet ya da plise perde gibi), mekâna sıcak bir hava katmayı sağlayan modeller (ahşap/bambu jaluzi perde gibi), mekânsal sınırların belirlenmesine de yardımcı olan modeller (dikey perde ya da zip perde gibi), ısı ve ses izolasyonu da sağlayan modeller (stor perde gibi) bulunmaktadır.

Kış bahçeleri son derece özel mekânlar olarak göze hitap eden bir tasarıma sahip olmalıdır. Ancak işlevsel ihtiyaçlar da unutulmamalıdır. Örneğin perde tasarımının motorlu perde sistemi ile tamamlanması kullanım açısından büyük avantaj sağlar. Perde açıp kapama işleminin otomatikleştirildiği motorlu sistemler, özellikle sağlık problemi yaşayan kişiler için etkili bir çözüm sunmaktadır. Öte yandan seçilen kumaşların yanmaz nitelikte olması da güvenlik açısından son derece önemlidir.

Luby Tekstil olarak geniş bir seçenek yelpazesi ile Kadıköy’den Dilovası’na, Şile’den Kurtköy’e uzanan hizmet ağımızla perde ihtiyaçlarınızda sizi destekliyoruz. Ücretsiz keşif hizmetimiz kapsamında sizi ziyaret ediyor, beklenti ve ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve size en uygun perde çözümlerini sunuyoruz. Uygun fiyatlı kış bahçesi perdesi ihtiyaçlarınız için bize ulaşın, kış bahçenizin havasını birlikte değiştirelim.

Deneyimli ekibimizle birlikte ışık filtreleme opsiyonu, zeminin müsaitliği ve estetik bir görünüm yakalanması gibi farklı değerlendirme ölçütleri doğrultusunda kış bahçesi perdesi yaptırabilirsiniz. Tüm bu detaylar için bize ulaşabilir, sadece bir telefon ile perde probleminizi kökünden çözebilirsiniz. Projelendirme sürecini hemen başlatmak için geç kalmayın ve şimdiden perde seçimi için hazırlanın.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (4 oy)