Kurtköy Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Çekirdekten edindiğimiz tecrübeyle birlikte Kurtköy perdeci olarak, ofis perdesi ihtiyaçlarınıza A’dan Z’ye çözüm üretiyoruz. Yeni sezon ofis perde modelleri için bize ulaşabilir ve geniş model, renk, desen, doku, baskı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Kurtköy perde gereksinimleriniz için ahşap jaluzi perdeden zebra stor perdeye, silüet perdeden plise perdeye kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde sistemleri alanında hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Kurtköy Perdeci ile Bakış Açınız Değişsin

Kurtköy perdeci faaliyetlerimiz kapsamında sunduğumuz inovatif ofis perde modelleri ile alternatif seçimlere imkân tanıyarak, ihtiyaçlara en uygun çözümleri geliştiriyoruz. Gelişen teknolojilerle birlikte perde kumaşlarında oldukça geniş bir seçenekler havuzu oluştu. Bununla birlikte renk, desen, doku seçenekleri de giderek çeşitleniyor. Baskı teknikleri sayesinde ofis perdeleri, artık mekânın manzarası olmaya başladı.

Ofis sahipleri, Kurtköy perde seçimlerinde çoğu zaman en bilindik ya da sıklıkla kullanılan modelleri tercih etmektedir. Ancak bu tür bir yaklaşım, spesifik ihtiyaçlara çözüm sunmaktan uzaktır. Kurtköy perdeci faaliyetlerimizde spesifik ihtiyaçları odağımıza alıyoruz. Böylelikle seçtiğiniz ofis perde sistemleri, mekanla bütünleşerek çok daha yüksek performans elde etmenizi sağlıyor.

Uygun perde seçimiyle elde edebileceğiniz diğer kazanımları, Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Ofis Perde Modelleri ile Etkile ve İz Bırak

Bazen iletişimin kurmanın en basit ve en etkileyici yolu, iletişimi kelimelerden arındırıp hislere dökmektir. Bu bağlamda insanların kalplerine dokunan bir mekânın, verebileceği pek çok mesaj vardır. Kurtköy perdeci hizmetimizle ofisinizin atmosferini tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Peki, bu neden önemli? Politika, reklamlar, pazarlama, edebiyat, sinema… Hemen her şey, algımızı yönlendirerek duygularımıza hitap etmeyi amaçlar.

Dünyanın en iyi ve en güzel şeyleri görülemez, hatta dokunulmazdır. Kalple hissedilmeleri gerekir.

Pedagog ve Aktivist Helen Keller

Ekip arkadaşlarınız, müşterileriniz, potansiyel müşterileriniz, iş ortaklarınız, ortaklık kurmak istediğiniz diğer şirketler… Hepsi tıpkı ofisiniz gibi, işinizin birer parçasıdır. Dolayısıyla da güçlü bir ilk izlenim, güçlü bir iz bırakmak anlamına gelir. Kurtköy perde ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile ofisinizi kurumsal iletişiminizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Marka kimliğinizi ve kurum kültürünüzü yansıtan ofis perde modelleri aracılığıyla vermek istediğiniz mesajı, çalışma ortamınızla bütünleştirebilirsiniz.

Kurtköy En Uygun Perdeci Nerede?

Luby Tekstil, ofis perde modelleri ile en doğru seçimi yapabilmenize olanak tanıyacak geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Ofis perdeleri; farklı model seçeneklerine sahip olduğu gibi, aynı zamanda ihtiyaçlara yönelik farklı malzeme tercihlerine göre üretilmektedir. Dolayısıyla da her ofisin ihtiyacını karşılayabilecek ofis perdesi fiyatları oluşturmak mümkün değildir.

Ofis perdesi fiyatları;

  • Seçilen modele,
  • Kullanılan malzeme/kumaşa,
  • Pencere boyutu ve cam yoğunluğuna,
  • Renk seçimine,
  • Kumaşın desenli olup olmamasına
  • Kumaşın dokulu olup olmamasına göre değişmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışımız, dayanıklı ve kullanışlı model seçimindeki hassasiyetimizle Kurtköy perdeci ihtiyaçlarınız için uygun fiyat garantisiyle yanındayız. Kurtköy perde ihtiyaçlarınıza en uyun ofis perde sistemleri için bizimle iletişime geçebilir ve “ücretsiz keşif” hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kurtköy Perde İhtiyaçlarınız için Bize Ulaşın

Luby Tekstil’in yeni ofis perde modellerini farklı renk, doku, desen alternatifleriyle inceleyebilirsiniz. Kurtköy perdeci ihtiyaçlarınız için Ücretsiz Keşif talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra, hemen sizinle irtibat kuruyor ve en yeni ofis perde modelleri kataloğumuzla birlikte adresinize geliyoruz. Bu sayede ofisinizden hiç ayrılmadan, deneyimli ekibimizin önerileri eşliğinde farklı ofis perde sistemleri arasında karşılaştırma yapabiliyorsunuz.  

Pencereleriniz, dinamik ve konforlu bir çalışma ortamına açılsın! Bizimle birlikte yeni manzaranızı tasarlamak ister misiniz?

5/5 - (2 oy)