Maltepe Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Tarzınıza, işinize, marka imajınıza uygun seçkin ofis perde modelleri ile Maltepe perdeci olarak hizmetinizdeyiz. Doğru ofis perdesi seçiminden pencere net ölçüsünü almaya, montaj ve kurulumdan bakım ve onarım işlemlerine kadar her aşamada sizi destekliyoruz. Blackout stor perdeden zebra stor perdeye, motorlu perde sistemlerinden sun screen perde çeşitlerine kadar geniş bir aralıkta Maltepe ofis perde modelleri ile hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Maltepe Perdeci ile Perdeden Çok Daha Fazlası

Tasarım insanlara yöneliktir. Tasarım yapmak insanların kimliğini belirleyerek ve en yeni çözümü gerçekleştirerek insan sorunlarını çözmektir.

Grafik Tasarımcı Ivan Chermayeff

Artan şehirleşmeyle birlikte bina tasarım süreçlerindeki pek çok önemli parametre dikkate alınmayabiliyor. Bu durum, haliyle sağlıksız iç mekânların oluşmasına neden olabiliyor. Sağlıklı iç mekânlar için ofisinizin bulunduğu binanın, araziye yerleşimi ve etraftaki diğer binalarla kurduğu ilişki son derece önemlidir. Maltepe perdeci yenilikçi çözümler üreten ofis perde modelleri ile pek çok yapısal sorun önemli oranda giderilebilmektedir.

Maltepe perdeci ile yürüteceğiniz proje süreçleri, ofisinizin konumunu analiz etme adımıyla başlar. Örneğin gün içerisinde uzun aralıklarla, çok yoğun bir şekilde güneş ışığına maruz kalan bir ofiste, bilgisayar başında çalışan kişiler için konforlu bir ortam sadece doğru ofis perde sistemleri ile sağlanabilir. Bazı durumlarda da güneşin yoğun ama rahatsız edici olmayacak bir şekilde içeri alınması gerekebilir. Maltepe perde ile müşterilerimize sunduğumuz olanaklar, bu tür dış etkileri kontrollü bir şekilde yönetebilmeyi de kapsamaktadır.

Uygun perde seçimiyle elde edebileceğiniz diğer kazanımları, Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Markalaşmanın Parçası: Ofis Perde Modelleri

Markalaşma puzzle’ında son parça ofisinizdir dersek yanlış olmayacaktır. Ofisinizi hem ekip arkadaşlarınız hem iş ortaklarınız hem de müşterileriniz üzerinde bırakacağınız etkinin tamamlayıcısı gibi düşünebiliriz. Bu bağlamda ofis perdesi seçiminiz, mobilya seçimleriniz kadar önemli ve etkilidir. Örneğin yıllardır faaliyette olan köklü bir şirket ile genç, teknoloji odaklı ve inovatif startup şirketlerin yaklaşımlarının aynı olması beklenemez.

Teknoloji odaklı şirketlerin; modern bir çizgiyi takip ederek, teknoloji vurgusu güçlü ofis perde sistemleri seçmeleri, kurum kültürlerini yansıtmak açısından önemlidir. Dolayısıyla da ofis mekânının kişilere ne tür bir mesaj verdiği, markalaşma stratejisinin bir parçası olarak ele alınmalıdır. Maltepe perdeci hizmetlerimiz tüm yapısal ihtiyaçlarla beraber marka imajınızı da inceleyerek; en doğru model, renk, desen seçimleri yapmanıza olanak tanır. Maltepe perde ile siz de kurumsal kimliğinizin bir parçası olan ofisleriniz için en iyi perde seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Maltepe En Uygun Perdeci Nerede?

Ofis perdesi seçimi, mekânın kendine has pek çok gereksinimi odağında yapılacağı için genelgeçer ofis perde fiyatlarından bahsetmek mümkün olmayacaktır. Pencere büyüklüğünün önemli bir belirleyici olduğu ofis perde fiyatları, seçilen model ve kullanılan perde malzemesine göre de farklılaşmaktadır.

Luby Tekstil, ofis perde modelleri ile en doğru seçimi yapabilmenize olanak tanıyacak geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. 20 yılı aşkın uzmanlığıyla güçlenen ekibimizin önerileri ile alternatif seçenekler arasından ofisinize en uygun perde seçimleri yapabilirsiniz. Titiz ve detaylı bir şekilde yürütülmesi gereken ofis perdesi seçim sürecinin her anında yanınızda olarak, sizi en iyi ofis perde sistemleri ile destekliyoruz.

Maltepe Perde İhtiyaçlarınız için Luby Tekstil

Ofis perdesi bulmak için yollara düşmenize gerek kalmadı. Luby Tekstil’in ayrıcalıklı hizmet anlayışı sayesinde -nerede olursanız olun- siz ofisinizden ayrılmadan en yeni ofis perde modelleri ayağınıza geliyor. Maltepe perdeci ihtiyaçlarınız için Ücretsiz Keşif formu üzerinden bize mesajınızı iletirseniz, hemen sizinle iletişime geçiyor ve en yeni ofis perde sistemleri kataloğumuzla sizi ofisinizde ziyaret ediyoruz. İsteğinize göre değişen renk, doku, desen seçenekleriyle birlikte detaylı kataloğumuzu inceleyerek farklı sistemler ve modeller arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Pencereleriniz, dinamik ve konforlu bir çalışma ortamına açılsın! Bizimle birlikte yeni manzaranızı tasarlamak ister misiniz?

5/5 - (2 oy)