Metal Jaluzi Perde

İstanbul Metal Jaluzi Perde

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan üretiminde metal kullanılan Metal Jaluzi perde siparişinizi şimdi verin, ücretsiz kurulum yapalım. Aşağıdaki örnek modelleri kaydırarak veya görsele tıklayıp daha sonra kaydırarak modelleri gezebilirsiniz.

Plastik (pvc), özel kalın kumaş, alüminyum, ahşap, suni ahşap veya metal gibi farklı malzemelerden üretilebilen jaluzi perdeler; yatay şeritlerin (slaytların), bir ip (ya da çubuk) vasıtasıyla ilişkilendirilerek aşağı-yukarı yönlü hareket ettirilmesiyle çalışan perde sistemleridir. İpli jaluzi perde sistemleri, genellikle, daha uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlar ve yanlış kullanılmadıkları sürece kolay kolay bozulmazlar.

Kullanım ve temizlik kolaylığı açısından özellikle ofislerde çokça tercih edilen metal jaluzi perde modelleri, pencere çerçevesinin üzerine ya da içine uygulanabilirler. Metal jaluzi perde modelleri, ince slaytlara sahip oldukları için toplandığında -örneğin ahşap jaluzilere göre- daha az yer kaplarlar. Böylelikle ışığın içeriye maksimum oranda alınması sağlanır.

Metal jaluzi perde modelleri temizlenirken, temizleme işlemi çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Metal slaytlara aşırı baskı uygulanırsa kırılabilirler ve kırılan slaytlar düzelmemektedir. Rutin temizlik işlemi; kuru ya da hafif nemli bir bez, toz fırçası ya da düşük ayarda çalıştırılan elektrik süpürgesi ile yapılabilir. Detaylı temizlik içinse ıslak bez kullanılmamalı, bunun yerine perde sökülerek su ile yıkanmalıdır. Bu tür temizliklerde ağır kimyasal içeren temizleyiciler de kesinlikle kullanılmamalıdır. Ağır kimyasallar, perdenin deforme olmasına sebep olmakta ve kullanım ömrünü kısaltmaktadır.

İçeri ve dışarı arasındaki mahremiyet kontrolü, ışığın içeriye denetimli bir şekilde alınabilmesi gibi konularda son derece efektif çalışan metal jaluzi perdeler ile siz de ofisinizde modern bir stil yakalayabilirsiniz. İstanbul’un her yerine yayılan hizmet ağımızla Ataşehir’den Ümraniye’ye, Kurtköy’den Şile’ye kadar geniş bir alanda her türlü perde ihtiyacınızda sizi destekliyoruz. Ücretsiz keşif olanağından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, uygun fiyatlı metal jaluzi perde modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (3 oy)