Motorlu Perde Sistemleri

İstanbul Motorlu Perde Sistemleri

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan Motorlu Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modelleri kaydırarak veya görsele tıklayıp daha sonra kaydırarak modelleri gezebilirsiniz

Motorlu perde sistemleri özel bir perde türü değil, diğer pek çok perde türüyle entegre edilebilen otomatik bir sistemdir. Bu sistem sayesinde perdelerinizi, fiziksel olarak ulaşmanız gerekmeden kolay ve hızlı bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Özellikle fazla sayıda cam bulunan mekânlar için son derece konforlu bir seçenektir.

Motorlu perde sistemlerinde; gerekliliklere, enerji verimliliğine ya da tercihlere göre farklı teknik altyapılar kullanılabilmektedir. Sistem elektrikle ya da pilli kumanda sistemiyle çalışacak şekilde dizayn edilebilir. Çatı pençelerinde, kış bahçelerinde, geniş toplantı/sunum odalarında kullanımı yaygın olan motorlu perde sistemi; ışığı, farklı zaman dilimlerinde mekânın her köşesinde tek tuşla kontrol edebilmenizi sağlar.

Kumanda aracılığıyla kullanımına alışkın olduğumuz motorlu perde modelleri, Amazon Alexa ya da Google Home gibi akıllı ev uygulamalarına bağlanarak da kullanılabilir. Ayrıca sabah alarmıyla birlikte açılacak şekilde ayarlayabildikleri gibi, güneşin yoğun olduğu zaman aralıklarında otomatik olarak kapatılıp eşyaların zarar görmesi engellenebilir. Tercihe göre motorlu perde sistemleri sıcaklık ve ışık sensörleriyle entegre edilebilir ve hava durumuna göre perde açma-kapama işlemi tam otomatik hale getirilebilir.

Kullanım alanı oldukça geniş olan motorlu perde sistemleri; zebra stor, blackout (karartma), sun screen gibi her çeşit stor perde modeliyle entegre edilebildiği gibi tül perdelerle bile entegre edilebilir.

Luby Tekstil olarak ihtiyaçlarınıza göre optimize edilmiş motorlu perde sistemleri tasarlıyoruz. Siz de yeni nesil perde sistemlerinin avantajlarından faydalanmak ve daha fazla kullanım kolaylığı elde etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un her yerine yayılan hizmet ağımızla Kartal’dan Üsküdar’a, Kurtköy’den Şile’ye kadar geniş bir alanda ofis perde sistemleri üreticisi olarak yanınızdayız.   

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (4 oy)