Pendik Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Pendik perdeci olarak dekorasyonun olmazsa olmaz parçası ofis perdeleri için seçim, tasarım, üretim ve montaj süreçlerinde yanınızdayız. Trend ofis perde modelleri ile ofisiniz atmosferini tamamen değiştirebilir; basık, boğucu, iç karartıcı iç mekânlardan ferah, iyi aydınlatılmış, estetik ve konforlu mekânlara geçebilirsiniz. Dekoratif stor perde türlerinden özel tasarım yat perdelerine, plise perdeden ahşap jaluzi perdeye kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde sistemleri alanında hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Pendik Perdeci ile “Farkı” Tasarlıyoruz

Kurumsal, estetik bir bakış açısını yansıtan, ferah, enerjik, inovatif, uyumlu, dengeli ya da yaratıcılığı teşvik eden iç mekân tasarımları; çalışanlar ve müşteriler üzerinde pozitifi bir etki bırakarak, markaya yönelik algıyı etkiler. Bu bağlamda ofis iç mekân tasarımları, aynı zamanda bir prestij kaynağıdır diyebiliriz. Pendik perdeci faaliyetlerimizde proje sürecinin önemli bir bölümünü; kurumsal imajınızı güçlendirme, pekiştirme ve vurgulama başlıkları oluşturmaktadır.

İyi tasarım yapma dürtüsü, tıpkı yaşamayı sürdürme dürtüsü gibi bir şeydir.

Mobilya Tasarımcısı Harry Bertoia

Pendik perde seçeneklerimizle vermek istediğiniz mesaja en uygun ofis perde modelleri ile birlikte stil, renk, desen, doku, baskı alternatifleri alabilirsiniz. Müşterileriniz sizi ofisinizde ziyaret ediyor ve sık sık toplantı yapıyorsanız, markanızla uyumlu renk seçimi ile ofisinizdeki birlik/beraberlik/uyum hissini güçlendirebilirsiniz. Bu tür bir yaklaşım, bırakacağınız etki ile birlikte akılda kalıcılığınızı artıracaktır. Pendik perdeci olarak, sizi ve markanızı tanımaya çalışarak, bırakmak istediğiniz ize yoğunlaşıyoruz. Başka bir ifadeyle sizin için “farkı” tasarlıyoruz.

Uygun perde seçimiyle elde edebileceğiniz diğer kazanımları, Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Doğru Ofis Perde Modelleri ile Ofisiniz İşinize Yansır

Ofis perde modelleri, iç ve dış mekân arasında ilişki ve iletişim kurarak, dış etmenlerin çok daha etkin bir şekilde kontrol edilmesine olanak tanır. Doğru bir perde seçimiyle yoğun güneş ışığı; ofis içerisine kontrollü bir şekilde alınarak, çok daha huzurlu bir iş ortamı oluşması sağlanır. Bu tür işlevler, gürültü ve rüzgâr kontrolü için de geçerlidir.

Leesman Index araştırmasına göre çalışanların %85’i, çalışma mekânlarının kendileri için önemli olduğunu belirtmektedir. Bu bağlamda diğer pek çok araştırmanın da desteklediği gibi, huzurlu ve dingin bir iş ortamı; ekip arkadaşlarınızın çok daha huzurlu, odaklı ve verimli bir şekilde çalışmalarına yardımcı olmaktadır. Pendik perdeci olarak, dış etmenleri en iyi şekilde kontrol edecek ofis perde sistemleri önererek, ofislerde huzurlu bir ortam oluşturmayı önemsiyoruz. Pendik perde hizmetlerimiz ile perde seçimi konusunda bakış açınızı genişleterek size en uygun alternatifleri sunuyoruz.

Pendik En Uygun Perdeci Nerede?

Kaliteli hizmet anlayışının özgünlük ve insan odaklı yaklaşımla buluştuğu firmamızda, her bütçeye uygun ofis perde modelleri alternatifi tasarlanmaktadır. Bununla birlikte her ofis, şahsına münhasırdır ve genelgeçer ofis perde fiyatları oluşturmak mümkün değildir. Ofis perde fiyatları belirlenirken pencere büyüklüğü en önemli kriterler arasındadır. Ardından seçilen perdenin modeli, malzemesi, tercih edilen ek özellikleri de fiyatı etkileyen unsurlar olarak sıralanabilir.

Ofis perde sistemlerinde geniş bir yelpazede alternatifler sunan Luby Tekstil ile ofisinize en uygun çözümleri üretebileceğiniz bir zenginliğe sahip olursunuz.

Pendik perdeci projelerimizde;

  • mekâna konfor ve dinamizm katmaya,
  • yapısal problemlere etkili çözümler üretmeye,
  • kurumsal kimliği estetikle vurgulamaya odaklı hizmet anlayışımız gereği; ofis perde sistemleri seçiminde anbean yanınızda oluyoruz. 

Pendik Perde İhtiyaçlarınız için Bize Ulaşın

Luby Tekstil ile doğru perde sistemi ve desen, renk, doku alternatiflerini görerek; bütçenize uygun bir şekilde en konforlu ofis perdesi seçimini yapabilirsiniz. Pendik perdeci ihtiyaçlarınız için sağladığımız Ücretsiz Keşif hizmetimizle dükkân dükkân gezerek ofis perdesi aramanız gerek kalmaz. Bu yoğun ve dikkat gerektiren süreçle yorulmaz ve vakit kaybetmezsiniz. Talep forumunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve deneyimli ekibimizin 20 yılı aşkın sektörel faaliyetleriyle edindiği bilgiden yararlanabilirsiniz.

Ekibimiz en yeni modellerin yer aldığı ofis perde sistemleri kataloğumuzla sizi ofisinizde ziyaret etmektedir. Böylece ihtiyaçlar ve beklentiler yerinde analiz edilir. Doğru noktada konumlandırılmış ofis perde modelleri ile ofisiniz atmosferini tamamen değiştirebilirsiniz. Siz sadece nasıl bir perde istediğinize karar verirsiniz, geri kalan her şeyi deneyimli Pendik perde ekibimiz yürütür.

Yeni eşsiz manzaranız, pencereleriniz olsun! Sıra dışı bir iç mekân deneyimi tasarlamak ister misiniz?

5/5 - (2 oy)