Sahne Perdesi

İstanbul Sahne Perdesi

Tiyatro, sinema veya seyircili diğer mekanlar için kullanışlı ve şık bir ürün olan sahne perdesi siparişinizi şimdi verin, ücretsiz kurulum yapalım. Aşağıdaki örnek modelleri kaydırarak veya görsele tıklayıp daha sonra kaydırarak modelleri gezebilirsiniz.

Konferans, sinema, tiyatro ve özel gösteri salonlarında kullanılan sahne perdesi modelleri; estetik ve fonksiyonel beklentileri aynı anda karşılayabilmelidir. Sahnenin temel dekoru diyebileceğimiz sahne perdeleri, mekânın tamamına estetik bir bütünlük katmak için de son derece önemli bir unsurdur.

Luby Tekstil markalı sahne perdesi modelleri, alev almaz özellikli kumaşlardan yapılır. Bu sayede yangına karşı dayanıklı olan perdeler, yangının dağılmasına ve büyümesine engel oluşturmaktadır. Sahne perdelerinin kumaş seçiminde bir diğer önemli kriter akustik beklentilerdir. Perde kumaşı, salonun akustik ihtiyaçlarına uygun olarak seçilmelidir.

Ağırlıklı olarak kadife kumaş ve siyah/kırmızı/mavi renkler tercih edilse de sahne perdesi modelleri, oldukça geniş bir renk ve kumaş seçeneği barındırır. Sahne perdesinde kumaş kalitesi kadar renk kalitesi de önemli bir kıstastır. Işıklandırmanın yoğun olduğu bu tür mekânlarda parlama vs. gibi sorunlar yaşanmamalıdır. Bir diğer önemli konu da perdenin stabil durabilmesidir. Sahne perdesinin hafif bir rüzgarla hareket etmemesi için kumaşının yoğun kullanılması gerekir. Sahne perdeleri, sağ-sol yanlara açılabileceği gibi yukarı doğru açılacak şekilde de tasarlanabilir.

Sahne perdeleri; redüktörlü, butonlu, uzaktan kumandalı, motorlu olarak çalışacak şekilde dizayn edilebilir. Perde kullanımının daha efektif, pratik, hızlı ve sorunsuz olması için motorlu perde sistemleri ile entegre edilmesi oldukça avantajlı kullanım olanağı sağlamaktadır. Bu nedenle günümüzde motorlu sahne perdesi daha yaygın kullanılmaktadır. Motorlu sahne perdesi sayesinde, perde açılıp kapatılırken, perdenin tamamen hareketsiz olması -yani savrulmaması- sağlanır.

Sahne perdeleri, önemli gösterilere ev sahipliği yapacak mekânlarda kullanıldığı için alanında tecrübeli profesyonellerin elinde tasarlanıp üretilmelidir. Luby Tekstil olarak perde sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimimizle müşterilerimize en iyi perde çözümlerini sunuyoruz. Dikkatli, titiz, her bir aşamasına ayrı özen göstererek tasarlayıp ürettiğimiz sahne perdelerini, uluslararası standartlara uygun olarak planlıyoruz.

Motorlu sahne perdesi fiyatları; ihtiyaç duyulan kumaş, metraj ve motor sayısına (sahnenin büyüklüğüne göre değişmektedir) göre projeye özel olarak belirlenmektedir. Uygun fiyatlı sahne perdesi modelleri için bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Büyüklüğü fark etmeksizin tüm perde ihtiyaçlarınızda bütçe dostu yaklaşımımızla sizi ve kültürel etkileşimi destekliyoruz. Geniş hizmet ağımızla Üsküdar’dan Beykoz’a, Sancaktepe’den Gebze’ye kadar ihtiyacınız olan her yerdeyiz.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (4 oy)