Şile Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Şile perde ihtiyaçlarınıza en uygun öneriler için ofis perdesi modellerimizi inceleyebilir, bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Şile perdeci hizmetimizle ofis perdelerinizi; yapısal ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra, kurumsal imajınızı yansıtma aracı olarak da konumlandırıyoruz.

Yerine özel tasarlanan dikey perdelerden çok çeşitli alt başlıklardaki stor perde türlerine, motorlu perde sistemlerinden silüet perde modellerine kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde modelleri alanında hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Şile Perdeci ile Manzarayı Yeniden Keşfedin

Doğru seçilmiş ve konumlandırılmış ofis perde sistemleri ile manzaranızı tasarlayabilirsiniz. Artan yapılaşmayla birlikte “manzara” bulmak giderek zorlaşıyor. Bu noktada imdadımıza yeni nesil tasarım yaklaşımlarıyla harmanlanan ofis perde modelleri yetişiyor. İç mekânın havasını değiştirmekte pek çok mobilyayı gölgede bırakan perde modelleri, doğru bir seçim yapıldığında mekânın eşsiz manzarasına dönüşebiliyor.

Şile perdeci olarak renk, doku, desen ve baskı seçeneklerimizle birlikte manzaranızı tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Ücretsiz keşif avantajı ile Şile perde alternatiflerini incelerken, ne kadar çok seçeneğe sahip olduğunuzu ve neler hayal edebileceğinizi deneyimleyeceksiniz.

Uygun perde seçimiyle elde edebileceğiniz diğer kazanımları, Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Ofis Perde Modelleri: Sade. Etkileyici. Yaratıcı.

Az çoktur.

Mimar Mies van der Rohe

Şile perdeci kapsamında ofisinizin konumdan başlayarak kurumsal imajınızın vurgulanmasına kadar geniş bir ölçekte projelendirme süreçleri planlıyoruz. Bu sürecin en önemli parçalarından biri de “stil” seçimi. Klasik, modern, ihtişamlı, zarif, postmodern, minimalist, elegant, nostaljikŞile perde uzmanlarımız; farklı stiller üzerinde çalışarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun öneriler geliştirmektedir. Bununla birlikte; bıraktığı izlerle çağlara sığmayan ünlü Mimar Mies van der Rohe’nin halen güncelliğini koruyan “Less is more” sözünü önemsiyor ve “sadeliğin güçlü izine” inanıyoruz. Çağımızın kaotik yaşamında; sadeliği, nefes alınacak bir zemin olarak değerlendiriyoruz.

Mobilya değişimi kadar maliyetli olmayan perde değişimi ile birlikte ofis içerisindeki soğuk, soluk, ruhsuz ya da iç karartıcı hava kırılabilir. Örneğin nostaljik esintileri olan ofis perde modelleri ile iç mekandaki havayı yumuşatabilirsiniz. Nostaljik etkiler -çoğunlukla- ahşap malzeme kullanımıyla sağlanmaktadır. Mimari ve iç mimari de ahşap, sıcak malzeme olarak bilinmekte ve kullanıldığı mekanlara sıcak, huzurlu, dengeli bir hava katmaktadır. Bu bağlamda ahşap jaluzi perde modelleri ofislerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Şile En Uygun Perdeci Nerede?

Ofis perde fiyatları; perdenin modeline, malzemesine ve pencere büyüklüğüne (cam yoğunluğuna) göre farklılaşmaktadır. Dolayısıyla da ofisinizin spesifik ihtiyaçlarına göre yürütülen ofis perdesi projeleri, tek bir meblağ üzerinden fiyatlandırılamamaktadır.

Yenilikçi tasarım ve kaliteli hizmet anlayışıyla Luby Tekstil tasarımı ofis perde modelleri, her bütçeye uygun çözümleri barındıran geniş bir çeşitlilik sunmaktadır. Şile perde gereksinimleriniz için ekibimizle iletişime geçerek; kurumsal kimliğinizle bütünleşen, ihtiyaç, beklenti, talep ve zevklerinize cevap veren ofis perdesi seçimleri yapabilirsiniz.

Şile Perde İhtiyaçlarınız için Luby Tekstil

Kaliteli hizmet anlayışının özgünlük ve insan odaklı tasarım yaklaşımıyla bütünleştiği firmamızda; Şile perdeci ihtiyaçlarınız için her detay, ince ince düşünülür ve planlanır. Bu sayede hem ofisinizin konumundaki çevresel faktörlere uyum gösteren hem de ofisinizin yapısal ihtiyaçlarını karşılayabilen ofis perdelerine sahip olursunuz.

Şile perde hizmetimizle siz neredeyseniz biz de oradayız. Ücretsiz Keşif talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve ofis perdesi seçiminizi doğru temeller üzerine kurabilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra, sizinle iletişime geçiyor ve sizi ofisinizde ziyaret ediyoruz. Böylelikle problemleri, istekleri, ihtiyaçları yerinde görüyor ve bizzat deneyimliyoruz.

Pencerelerinizi, dinamik ve huzurlu bir iç mekân deneyimine açın! Yeni manzaranızı seçmeye hazır mısınız?

5/5 - (2 oy)