Silüet Perde

İstanbul Silüet Perde Modelleri

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan Silüet Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Tül ve güneşlik özelliklerini bir arada barındıran silüet perde modelleri, ışık kontrolü açısından etkileyici sonuçlar vermektedir. Tül jaluzi perde olarak da bilinen silüet perdeler, tül ve kalın dokulu kumaş olarak 2 temel kumaş yapısını birlikte içerir.

Perdenin güneşlik özelliği sağlayan kumaşları; yatay bir şekilde, özenle ve simetrik olarak dizilmiş şeritler halindedir. Böylece kalın kumaşlı şeritler tamamen kapatıldığında, ışık girişi sıfıra indirilerek iç mekân mahremiyeti sağlanır. İç şeritler, yatay konumda açılıp kapatılabildiği gibi yukarıya doğru toplanabilir de. Böylelikle ışık girişi maksimum seviyeye çıkartılır. Tüm bu yapısal özellikleri sayesinde silüet perde modelleri ile iç ortama ne kadar ışık gireceğini kontrol etmek kolaylaşır. Sonuç olarak silüet perde modelleri özellikle güneş ışığını yoğun bir biçimde alan konumlarda, ortama giren ışığı yumuşatmak için oldukça elverişli perdelerdir.

Silüet perde sistemi de motorlu perde sistemleri ile entegre bir şekilde kullanılarak otomatik hale getirilebilir. Çok çeşitli stillerde ve geniş bir renk skalasında üretilebildikleri için farklı iç mekân dekorasyonları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanabilirler. Estetik ve zarif görünüşü, ışığı dağıtma biçimi, kullanım ve temizleme kolaylığı dolayısıyla ofis iç mekânlarında, yönetici odalarında ve otellerde sıklıkla kullanılmaktadırlar.

Luby Tekstil olarak geniş bir seçenek yelpazesi ile Kadıköy’den Gebze’ye, Şile’den Ümraniye’ye uzanan hizmet ağımızla perde ihtiyaçlarınızda sizi destekliyoruz. Ücretsiz keşif farkıyla sizi ofisinizde ziyaret ediyor, beklenti ve ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve size en uygun perde çözümlerini ofisinizde sunuyoruz. Uygun fiyatlı silüet perde modelleri için bize ulaşın, ofisinizin havasını birlikte değiştirelim.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (1 oy)