Sultanbeyli Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Sultanbeyli perde gereksiniminize en uygun öneriler için uzmanlarımızla görüşüp, doğru bir ofis perdesi seçimiyle etkileyici iç mekânlar dizayn edebilirsiniz. Sultanbeyli perde olarak blackout perdelerden dikey perdelere, stor perdeden silüet perdeye kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde modelleri alanında hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Sultanbeyli Perdeci ile Dinamik ve Heyecanlı Mekânlar

Mekân ve insan ilişkisine yönelik pek çok araştırmanın ulaştığı sonuçlara göre sıkıcı, tekdüze, boğucu iç mekân tasarımları; bir süre sonra çalışanların da motivasyonunu, verimliliğini ve yaratıcılığını olumsuz yönde etkilemektedir. Doğru perde seçimiyle birlikte ofis içerisindeki yaşam kalitesi artırılabilir. Örneğin renk, en önemli temel tasarım unsurlarından biridir. Sultanbeyli perde ile farklı modellerde farklı renk tercihleri yaparak hem ofisin atmosferini değiştirebilir hem de kurumsal imajınızla uyumlu bir birliktelik yakalayabilirsiniz. Perdede sakin renk tonları ile sade bir çizgi yakalarken, perde sisteminin diğer elemanlarında tercih edeceğiniz güçlü renk tonları ile marka kimliğinizi vurgulayabilirsiniz.

Renk kompozisyona hoş bir nitelik kazandırmaz, onu güçlendirir.

Ressam Pierre Bonnard

Bu noktada bir diğer önemli başlık da ofis içerisindeki diğer bileşenlerde kullanılan renklerdir. Ofis mobilyalarının stili, renkleri ve malzemeleri de doğru perde seçimi yapabilmek adına dikkate alınmalıdır. Sultanbeyli perdeci olarak proje süreçlerimizi “bütüncül” bir bakış açısıyla planlıyoruz. Bu sayede ofisinizle tam uyumlu ofis perde modelleri tasarlıyoruz.

Ofis Perde Modelleri ve Sorun Çözen Tasarımlar

Tasarım, bilim ve sanatın denge noktasına ulaştığı yerdir.

Tasarımcı Robin Mathew

Sultanbeyli perdeci ile keşfedebileceğiniz yeni nesil ofis perde modelleri ile kumaş, renk, desen, doku gibi tasarım dinamikleri açısından sınırlar ortadan kalkmıştır. Öte yandan baskı yapılabilen modellerle birlikte perdeler, poster işlevinde dahi kullanılabilmektedir. Müşteriler Sultanbeyli perde seçimlerinde -çoğunlukla- bilindik, sıklıkla kullanılan modelleri tercih etse de her ofisin ihtiyaçları farklı olduğu için ofis perdesi seçimi de ofise özel olarak yapılmalıdır. Biz Sultanbeyli perdeci faaliyetlerimizle her zaman en iyisi hedefleyerek, yerinde karar verip ihtiyaçlarla tam uyumlu ofis perde sistemleri kullanıyoruz. Müşterilerimize her zaman, probleme özel çözümler sunuyoruz.

Sık sık perde değiştirmek maliyetli olacağı için perde modeli, sistemi, malzemesi, rengi, dokusu dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Problemlerin analizine ve çözümüne odaklanmadan yapılan ofis perdesi seçimi, bütçeniz için en uygun seçenek gibi görünse de orta ve uzun vadede ek maliyetler çıkarması kaçınılmazdır.

Uygun perde seçimi sayesinde nelerin değişebileceğini Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı detaylı içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Sultanbeyli En Uygun Perdeci Nerede?

Ofis perdesi seçim süreci, kendi iç dinamikleriyle birlikte son derece özel bir süreçtir. Ofis perde fiyatları da seçilen model ve malzeme ile birlikte pencere büyüklüğüne göre değiştiği için her projede geçerli tek bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Luby Tekstil Sultanbeyli perdeci hizmetiyle; yenilikçi, modern, kullanışlı ve dayanıklı ofis perde modelleri ile her bütçeye uygun çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Sultanbeyli ofis mekânınıza konfor, dinamizm, huzur, eğlence ya da modern bir atmosfer katmak isterseniz; deneyimli ekibimizle birlikte size en uygun ofis perde sistemlerini inceleyebilirsiniz. Problemlerin çözümüne odaklı ve spesifik ihtiyaçları temel alan hizmet anlayışımızla anbean yanınızdayız.

Sultanbeyli Perde İhtiyaçlarınız için Bize Ulaşın

Luby Tekstil olarak; uzun süre kullanabileceğiniz, sistemiyle sizi yormayan, ek masraf çıkarmayan kaliteli ofis perde modelleri ile sağlıklı bir iç mekân deneyimi tasarlıyoruz. Sultanbeyli perdeci ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve Ücretsiz Keşif talep formunu doldurarak mesajınızı iletebilirsiniz. Mesajınızı aldığımızda sizinle irtibata geçiyor ve sizi, en yeni ofis perde sistemleri kataloğumuzla birlikte ofisinizde ziyaret ediyoruz. Yaptığınız iş, çalışma kültürünüz ve marka imajınızla bütünleşerek mekân deneyiminize estetik, enerji, heyecan, eğlence ve konfor katacak ofis perdelerini birlikte tasarlıyoruz.

Pencerelerinizi, dinamik ve huzurlu bir iç mekân deneyimine açın! Yeni manzaranızı seçmeye hazır mısınız?

5/5 - (2 oy)