Sun Screen Stor Perde

İstanbul Sun Screen Stor Perde Modelleri

Ofisiniz için yenilikçi, kullanışlı ve şık bir ürün olan Sun Screen Stor Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Sun screen stor perde, temelde, UV ışınlarını filtreleyen bir perde türüdür. Sun screen perde ile ışığı çok yoğun ve uzun süreler boyunca direkt olarak alan mekânlarda, güneş ışınlarının iç mekâna kontrollü bir şekilde alınması sağlanır. Daha detaylı bir ifadeyle sun screen stor perde modelleri bir çeşit enerji bariyeri görevi görerek, güneş ışınlarını emer ve yoğun ışığın binanın iç alanlarına iletilmesini engelleyip aşırı ısı oluşumunu da önler.

Günümüz iş hayatının yüksek katlı ve çoğunlukla yoğun cam cepheli binalarda geçtiğini düşünecek olursak, perde seçiminin çalışma motivasyonu ve odaklama üzerindeki etkilerinin önemini vurgulamamız gerekir. Geniş camlar, her ne kadar doğal aydınlatmanın sağlanması açısından işlevsel olsa da mekân kullanıcıları için çeşitli riskler de oluşturmaktadır. Güneş yanıkları gibi cilt hasarları, baş ağrısı, solunum problemleri bunlardan bazılarıdır. Öte yandan ofis mobilyaları ve elektronik cihazlar gibi eşyaların uzun ömürlü olabilmesi için zararlı UV ışınlarından korunması gerekir. Güneş koruyucu stor perde modelleri, tüm bu ihtiyaçlara cevap verir nitelikleriyle birlikte en işlevsel stor perde türlerinden biridir.

Luby Tekstil’in geniş hizmet ağıyla Kadıköy’den Dilovası’na, Sultanbeyli’den Şile’ye kadar ihtiyacınız olan her yerde ofis perde sistemleri fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Perde ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin, siz de uygun fiyatlı sun screen stor perde modellerimiz ile ayrıcalıklı bir ofis deneyimi tasarlayın.  

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (3 oy)