Ümraniye Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Dekorasyonun en önemli parçası olan ofis perdeleri ile iç ve dış mekân iletişiminde inovatif, yaratıcı ve işlevsel çözümler arıyorsanız Ümraniye perdeci olarak hizmetinizdeyiz. Ofis perde modelleri içerisinden seçim yaparken, sadece beğenilerinizle değil; ihtiyaçlarınızla da örtüşen modellere odaklanıyoruz. Böylelikle sizi, ileride doğabilecek ek maliyetlerden kurtarırken; optimum işlevsellikle ofisinize en uygun alternatifleri sunuyoruz. Sun screen stor perdeden zebra perdeye, dekoratif stor perde çeşitlerinden özel tasarım yat perdelerine kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde sistemleri alanında hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Ümraniye Perdeci ile Manzarayı Yeniden Keşfedin

Perde, temelde işlevsel bir unsur olmakla birlikte dekorasyonun en önemli parçasıdır. İç mekânlar için tamamlayıcı bir unsur olma işlevi görür diyebiliriz. İç ve dış arasındaki görsel iletişimin kontrolü perdelerle sağlandığı için aslında içerinin ilk manzarası perdelerdir. Ümraniye perde projelerimizde ofis perdelerinin iç mekân için ne anlam ifade ettiğini anlamaya ve analiz etmeye çalışıyoruz. Böylelikle mekânın genişliği, yüksekliği, duvarın genişliği ve pencere boşluğunun duvara olan oranı da dahil pek çok kriteri inceleyerek, en iyi manzarayı tasarlamayı hedefliyoruz.

Renkler her dili konuşur.

Yazar ve Şair Joseph Addison

Ümraniye perdeci olarak önem verdiğimiz başka bir dinamik de renk. Renkler, bir mekânın psikolojisini belirlemede oldukça önemli. Her rengin, insanlarda uyandırdığı başka duygular var. Dolayısıyla da renk iyi kullanıldığında, ofis tasarımlarının insanlarla kurduğu ilişkinin niteliği de artıyor. Ümraniye perde modellerinde farklı kumaş renkleri belirleyebilir, perdenin ek aparatlarının renklerini seçebilirsiniz. Ümraniye perdeci hizmetimizde trendleri önemsiyor olmakla birlikte, ofise özel tasarım yapmayı öncelikli olarak ele alıyoruz.  

Uygun perde seçimi sayesinde nelerin değişebileceğini Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı detaylı içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Karakteri Olan Ofisler için Ofis Perde Modelleri

Tüm dinamikleriyle birlikte ofislerin de bir karakteri vardır. Bu karakter ise markanız ve işinizin bir yansımasıdır. Ümraniye perdeci olarak perdelerimiz aracılığıyla mekânların karakterini tamamlamayı çok önemsiyoruz. Doğru bir tamamlama için de kurumsal kimliğiniz, marka hikayeniz ve çalışma kültürünüzü inceliyoruz. Örneğin markanızla vermek istediğiniz mesajları öğreniyor ve mesajın, hangi ofis perde modelleri ile uyumlu olabileceğini irdeliyoruz. İnovasyon, yaratıcılık, dinamizm, samimiyet, saygınlık, eğlence, güven… Ümraniye perde seçeneklerimiz arasında size en uygun olabilecek öneriler sunuyoruz.

Ofis iç mekân tasarımları ile her zaman resmi ve ciddi bir algı oluşturmak hedeflenmeyebilir. Bazı sektörler için samimiyet, huzurlu ortam, yaratıcılığı teşvik eden dinamikler, genç bir duruş ya da eğlence daha önemli olabilir. Bu nedenle de Ümraniye perde proje sürecine, sizi anlamaya çalışarak başlıyoruz. Çünkü markanız ile onu oluşturan diğer etmenler arasında çelişkili bir vizyon oluşması, markanıza yönelik negatif bir algı oluşturabilir. Ümraniye perdeci hizmetimiz kapsamında stilde sadeliği, inovasyonu, dinamizmi önceliyor ve kendinizi, çağı yakalayan tasarımlarla ifade etmenize aracı olmayı amaçlıyoruz.

Ümraniye En Uygun Perdeci Nerede?

Geniş perde modeli yelpazemiz, kaliteden ödün vermeyen malzeme seçimlerimiz ile Luby Tekstil olarak; doğru ofis perdesi seçiminde yanınızdayız. Bu bağlamda her bütçeye hitap edebilen ofis perde fiyatları seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Firmamızın ofis perde sistemleri, projeye özel olarak tasarlanır ve üretilir. Ofis perdesi seçme süreci, önemli iç dinamikleriyle birlikte hassas ve titiz yaklaşılması gereken bir süreçtir. Bu süreçte;

  • Ofisin bulunduğu konumun gereklilikleri,
  • Ofisin mekânsal ihtiyaçları,
  • Beklentileriniz,
  • Talepleriniz,
  • Trendlere yaklaşımınız,
  • Yaptığınız işin mekânsal gereksinimleri,
  • Kurumsal kimliğiniz ve
  • Kurum kültürünüz en önemli etkenler olarak kabul edilir. 

Ofis perde seçimi basit bir seçimmiş gibi algılansa da aslında oldukça önemli ve sonuçları son derece etkileyicidir. Sonuç olarak her seçim, proje özeldir. Böylesine spesifik bir süreç için de her proje için geçerli ofis perdesi fiyatları belirlemek mümkün olmayacaktır. Ümraniye perde ihtiyaçlarınız için ekibimizle iletişime geçerek, size en uygun teklifi alabilirsiniz.

Ümraniye Perde İhtiyaçlarınız için Luby Tekstil

Ofis perde modelleri; mekânı aşırı yoğun ışık, gürültü, rüzgâr ve toz gibi çevresel faktörlerden koruma işlevi görmektedir. Olumsuz çevresel etkilerin ofis iç mekânınıza yansımalarını minimuma indirmek istiyor ancak sorunlarınıza efektif bir çözüm bulamıyorsanız Luby Tekstil ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Ümraniye perdeci ihtiyaçlarınız için Ücretsiz Keşif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve perde uzmanlarımızın önerilerinden yardım alabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştığında, adresinize geliyor ve 20 yılı aşkın sektör deneyimimizi hizmetinize sunuyoruz. Ekibimizle birlikte en yeni ofis perde sistemleri kataloğunu inceleyip, doğru ofis perdesi seçimini sizi ve ihtiyaçlarınızı anlayan bir zeminde gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni eşsiz manzaranız, pencereleriniz olsun! Sıra dışı bir iç mekân deneyimi tasarlamak ister misiniz?

5/5 - (2 oy)