Üsküdar Perdeci

Ofis Perde Modelleri

Üsküdar perdeci olarak insan odaklı tasarım, teknoloji ve inovasyonu birleştiriyoruz. Luby Tesktil ofis perde modelleri, odağına yapısal ve işlevsel ihtiyaçları alırken; kurum kimliğiniz, çalışma kültürünüz, zevkleriniz ve hayallerinizden beslenir. Üsküdar perde gereksinimleriniz için bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif hizmetimizle kendinize en uygun ofis perdelerini keşfedebilirsiniz. Farklı jaluzi perde türlerinden dekoratif stor perdelere, motorlu perde sistemlerinden plise perdelere kadar geniş bir çeşitlikte ofis perde sistemleri alanında hizmet veriyoruz.

Harika işler yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir.

Girişimci Steve Jobs

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle perdeyi biliyor, ofislerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyoruz. Biz sadece perde değil; sağlıklı, yaşanılabilir ve sürdürülebilir iç mekân “deneyimini” tasarlıyoruz. Çekirdekten başlayan tecrübemiz ile değişen ofis perdesi trendlerine hâkim olduğumuz kadar; değişmeyen ihtiyaçlara, beklentilere ve taleplere de hâkimiz. Siz sadece hayal edin. Tecrübemiz ve bilgimizle doğru ofis perdesi seçimine giden yolun her aşamasında yanınızdayız. 

Üsküdar Perdeci ile Yeni Bir İmaj

Ofis perdesi seçimi, genellikle, en sona bırakılan veya bilindik modeller üzerinden ilerleyen bir süreç gibi görülüyor. Oysa doğru bir ofis perdesi seçimi ile elde edebileceğiniz kazanımlar, azımsanmayacak derecede önemlidir. Bu kazanımlar arasında ısıtma-soğutma giderlerinin azaltılmasından teknik cihazların aşırı güneş ışığından korunmasına, çalışan memnuniyetinden müşterilerin markanıza yönelik algısını yönetmeye kadar pek çok başlık sayılabilir. Üsküdar perdeci hizmetimizle sizi tüm bu başlıklar konusunda bilgilendiriyor ve en doğru seçim için en uygun önerileri sunuyoruz.

Uygun perde seçimi sayesinde nelerin değişebileceğini Doğru Ofis Perdesi Nasıl Seçilir? başlıklı detaylı içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Sık sık perde değiştirmek maliyetli olacağı için en baştan; perde modeli, sistemi, malzemesi dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik, uzun ömürlü ofis perdeleri anlamına gelir. Örneğin çok fazla güneş alan bir konum için seçeceğiniz ofis perde modellerinde kumaş seçimi çok kritiktir. Ek olarak ofis; tek mekânlı olabileceği gibi, farklı mekanların birlikteliğinden oluşan bir bütün de olabilir. Burada dikkat edilmesi gereken, her spesifik alanın spesifik ihtiyaçlarını göz ardı etmeyecek seçimler yapabilmektir. Örneğin toplantı odalarının perde ihtiyacıyla geniş açık ofislerin perde ihtiyacı aynı değildir.

Tasarım felsefe için değil, hayat için vardır.

Moda Tasarımcısı Issey Miyake

Bu tür bir sorgulamadan bağımsız olarak yapılan ofis perdesi seçimi, o an bütçeniz için en uygun seçenek gibi görünse de orta ve uzun vadede ek maliyetler çıkarması kaçınılmazdır. Üsküdar perdeci olarak bütçenize en uygun perde çözümleri sunmaya çalıştığımız gibi, bütçenizi korumaya yönelik öneriler de sunuyoruz. Üsküdar perde seçeneklerimiz arasından kendinize en uygun seçimleri yapmak için bizimle iletişime geçebilir, uzman önerileri alabilirsiniz. Üsküdar perdeci farkıyla yeni bir imaj inşa edebilirsiniz.

Ofis Perde Modelleri ile Tarzını Hissettiren Ofisler

Zamansız ofis perde modelleri ile markanızı ofisinizin her köşesine yansıtabilirsiniz. Üsküdar perde projelerinde deneyimli tasarım uzmanlarımız rehberliğinde yapacağınız ofis perdesi seçimiyle ofisinizin havasını değiştirebilirsiniz. Örneğin;

  • Mobilyalarınız ofis iç mekânına soğuk bir hava katıyorsa, nostaljik tarzdaki perde modelleri ile iç mekândaki havayı yumuşatabilirsiniz.
  • Ofis iç mekânınız soğuk, donuk veya sıkıcı görünüyorsa, güneşi gölgeler oluşturarak içeriği alabileceğiniz modelleri seçebilirsiniz.
  • Keskin bir modern görünüm için stor perde modelleri ideal bir seçim iken, daha esnek bir atmosfer için zebra perde modelleri tercih edilebilir.
  • Ofisteki diğer eşyalar soğuk bir malzeme yapısına sahipse perdelerinizde ahşap kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ahşap jaluzi perde modelleri bu tür bir yumuşatma için ideal modellerdir.

Üsküdar perde ihtiyaçlarınız için farklı ofis perde modelleri kataloğumuzu inceleyebilir, beğendiğiniz modeller için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üsküdar En Uygun Perdeci Nerede?

Doğru bir ofis perdesi seçimi, detaycı ve titiz bir bakış açısı gerektirmektedir. Bu tür bir yaklaşım, ancak ve ancak mekâna özel ihtiyaçları ve istekleri anlayabilmekle mümkün kılınır. Bu bağlamda ofis perdesi fiyatları da projeden projeye değişiklik göstermektedir.

Ofis perdesi fiyatları;

  • Pencerenin boyutuna (en-boy oranına),
  • Perdenin modeline,
  • Perdenin malzemesine (kumaşına),
  • Perdenin rengine,
  • Kumaşın desenli olup olmayacağına göre farklılaşmaktadır. 

Kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız, dayanıklı ve kullanışlı model seçimindeki hassasiyetimizle birlikte Üsküdar perdeci ihtiyaçlarınız için yanındayız. Titiz bir şekilde yürütülmesi gereken ofis perdesi seçim sürecini, sizin için A’dan Z’ye planlıyor ve kolaylaştırıyoruz. Yeni imajınızı Üsküdar perde ile seçebilirsiniz.

Üsküdar Perde İhtiyaçlarınız için Bize Ulaşın

İhtiyaçlarınıza en uygun ofis perdesini bulmak için mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadı. Luby Tekstil olarak birkaç tık uzağınızdayız. Yeni ofis perdelerinizi seçme konusunda problem yaşıyorsanız, uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Üsküdar perdeci ihtiyaçlarınız için Ücretsiz Keşif talep formu üzerinden bizimle irtibat kurun ve adresinize gelerek seçim yapmanıza yardımcı olalım. Uzmanlarımız, en yeni ofis perde sistemlerinin yer aldığı katalog ile size fikir verebilecek öneriler sunarak karar verme sürecinizi kolaylaştırır.

Yeni manzaranız, her ayrıntısına özgürce karar verdiğiniz perdeleriniz olacak! Pencerelerinizi, konforlu bir iç mekân deneyimine açmaya hazır mısınız?

5/5 - (2 oy)