Yat Perdesi

İstanbul Yat Perdesi Modelleri

Yatınız için yenilikçi, kullanışlı ve şık bir ürün olan yat perdesi siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Luby Tekstil olarak tekne ve yat perdesi modelleri ile konforlu mekânlar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Deniz şartlarından dolayı büyük bir titizlikle tasarlanıp üretilmesi gereken, farklı ihtiyaçlara cevap verir nitelikteki yat perdeleri, optimum işlevsel çözümler sunmalıdır. Sektördeki 20 yılı aşkın deneyimimizle tekne, gemi ve yatlardaki mekânsal ihtiyaçları biliyor ve size en doğru çözümleri öneriyoruz.

Yat perdesi seçim yapılırken yolun en başında; zorlu ortam koşullarına dayanıklı malzemeler, temizliği kolay ve kullanımı pratik sistemler tercih edilmelidir. Yatın farklı mekânları için farklı çözümler geliştirilmeli, ihtiyaçlar çok iyi anlaşılmalıdır. Bu sayede kötü seçimlerden dolayı zorluk yaşanmaz ve ek maliyetlerin oluşması engellenir.

Tekne, lüks gemi, yat perdesi seçeneklerimiz ile güneş ışınlarının mekâna kontrollü bir şekilde dağıtılması, nem ve rutubetten korunma, rüzgâra karşı önlem alma, ortamı tam karanlık yapabilme gibi işlevsel ihtiyaçlara optimum çözümler sunuyoruz. Yat perdesi modellerimizin her bir detayı, istediğiniz ortam şartlarına ve ruh halinize uyacak şekilde tasarlanmaktadır.

Kolay temizleme ve bakım, uzun ömürlü kullanım, uygun fiyat garantisi, dekorasyona uygun renk/doku/desen/baskı seçenekleri, kumaş malzemesi çeşitliliği ile Luby Tekstil üretimi yat perdeleri; sizi yarı yolda bırakmaz. Yat perdesi konseptine uygun olarak plise perde, stor perde, blackout perde, zip perde, sun screen perde gibi farklı perde sistemleri ile hizmetinizdeyiz. Tüm bu farklı perde modellerini, motorlu perde sistemleriyle entegre bir şekilde kurgulamak da mümkündür. Böylelikle perdelerin otomatik kontrolü sağlanarak perde açma-kapama işlemi pratikleştirilir.

Luby Tekstil’in ücretsiz keşif avantajından yararlanarak, sizi yatınızda ziyaret eden perde uzmanlarımızdan ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize en uygun önerileri alabilirsiniz. Yat perdesi fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yatınıza Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Yat Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (1 oy)