Zebra Stor Perde

İstanbul Zebra Stor Perde Modelleri

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan Zebra Stor Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Hem tül hem de güneşlik işlevlerini aynı anda karşılayabilen zebra stor perde modelleri, özellikle ısıya dayanım konusunda öne çıkmakta ve güneş ışınlarının yoğun olduğu konumlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Tül ve güneşlik işlevlerini birlikte yerine getirebiliyor oluşu ile zebra stor perde sistemleri oldukça ekonomik seçimlerdir.

 “Zebra stor” ismi, kumaş üzerindeki zebra çizgilerine benzeyen şeritlerden gelmektedir. Perde kumaşı genellikle karartma kumaşı olarak adlandırılır; çünkü bir kısmı ışığı tamamen engellerken, yarı saydam şeritler ise hem ışığı bir miktar içeri alır hem de içeri ve dışarı arasında belirli oranda görsel iletişim sağlar.

Zebra stor perde modelleri çizgisel bir yapıda olduğundan, istenildiği durumlarda perde tamamen kapatılarak ışık geçirgenliği en az seviyeye indirilebilir. Çalışma sistemi olarak stor perde mekanizması kullanılır ve bir zincir vasıtasıyla şeritlerin konumu ayarlanabilir. Zebra stor perde, malzeme özellikleri sayesinde de yazın ısıyı muhafaza ederken kışın ise yansıtır ve iç ortamın aşırı ısınmasını önler.

Tıpkı diğer stor perde modellerinde olduğu gibi zebra perde modellerinde de geniş bir seçenek yelpazesi bulunmaktadır. Mekâna kattığı ışık derinliği, estetik görünüm, elegant atmosfer ve gün içerisinde değişen ışık etkileri üzerinde tam kontrol avantajı sayesinde zebra perde, ofis iç mekânlarında özellikle tercih edilmektedir.

Luby Tekstil olarak geniş bir seçenek yelpazesiyle ofis perde sistemleri alanında hizmet vermekteyiz. Gebze’den Üsküdar’a, Sultanbeyli’den Şile’ye uzanan hizmet ağımıza tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif farkıyla sizi ofisinizde ziyaret eden uzman ekibimizle birlikte, size en uygun ofis perde modellerini seçebilirsiniz. Uygun fiyatlı zebra stor perde modelleri ile ofisinizin havasını birlikte değiştirelim.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (1 oy)