Plise Perde

İstanbul Plise Perde Modelleri

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan Plise Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Plise perde (pliseli perde); raylı sistem üzerine kurulu özel bir kumaşın, entegre ip vasıtasıyla aşağı-yukarı yönlü hareket ettirilebildiği yeni nesil bir perde türüdür. Plise perde modellerinde, diğer yeni nesil perde türlerinden farklı olarak perde malzemesi, tüle daha yakın bir görünümdedir. Görece ince bir kumaş gibi algılansa da ısı, ışık ve rüzgâr dayanımı son derece yüksektir.

Dışarıdan gelen parlamayı azaltmak için astar malzemeleriyle kaplanan pliseli perde modelleri, malzemeye ekstra kıvrımlar verilip, kırışma eklenerek daha dekoratif hale getirilebilir. Kalın kumaşlı perdelerle kıyaslandığında daha zarif, şık ve ince bir görünüm sağladığı için özel dekorasyon çalışmalarında öne çıkmaktadır diyebiliriz.

Plise perde modelleri, çoğu stor perde türü gibi bir boruya sarılarak kullanılmamaktadır. Mekanizmasındaki ip yardımıyla kumaş üst üstte katlanarak toplanır veya açılır. Plise perde kullanımındaki avantajlardan biri de perdeyi yukarıda toplama zorunluluğu olmamasıdır. Kumaşı pencerenin alt bölümünde toplayarak ışığın yukarıdan alınması sağlanabilir. Kullanımı oldukça pratik olan pliseli perde, cama tam uyumlu olacak şekilde tasarlanıp üretilir.

Pliseli perde modellerinde düz kumaş tercih edilebileceği gibi geniş bir renk skalasında, desenli ya da baskılı kumaşlar da seçilebilir. Kumaşının geniş bir seçenek yelpazesi sunmasından dolayı plise perde modelleri, giderek daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ofis, restoran, kafe, ev içi mekanlar gibi oldukça yaygın bir kullanım alanı olmakla birlikte özellikle cam balkon, kapalı teras, kış bahçesi gibi yoğun cam içeren mekanlarda sıklıkla tercih edilirler. Ek olarak pliseli perde modelleri de manuel kullanımının yanı sıra motorlu sistemlerle entegre edilebilir.

Uygun fiyatlı pliseli perde modelleri için bizimle iletişime geçebilir, Luby Tekstil ayrıcalığı ile ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kurtköy’den Gebze’ye, Üsküdar’dan Şile’ye uzanan hizmet ağımıza tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (3 oy)