Zip Perde

İstanbul Zip Perde Modelleri

Ofisiniz için kullanışlı ve şık bir ürün olan Zip Perde siparişinizi şimdi verin. Aşağıdaki örnek modellere tıklayarak görseli büyütebilirsiniz.

Motorlu perde sistemleri çatısı altında yer alan zip perde modelleri; yoğun güneş ışığı, rüzgâr, toz ya da yağış gibi zorlu koşullara karşı dirençli ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Mikro havalandırma gözenekleri sayesinde yaz ve kış aylarında farklı ısı yalıtım özellikleri göstererek ortam içerisindeki sıcaklığın dengelenmesine yardımcı olur. Zip perdeler, güneş ışınlarına karşı gölgeleme özelliği göstererek mekân içi konforu da artırmaktadır. Dolayısıyla da dört mevsim kullanım için son derece uygun perde modellerinden biridir.

Hem dayanıklı hem de esnek bir yapısı olan zip perde modelleri, performansını kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilir. Yağmur geçirmeme özelliği sayesinde açık mekânlarda üst örtü olarak kullanımı da mümkündür. Zip perdelerin tam opak modelleri olduğu gibi, dışarı ve içeri arasında belirli bir oranda görsel ilişki kuran şeffaf modelleri de bulunmaktadır.

Günümüzde teknolojinin yaygınlaşması ve bununla birlikte erişilebilir fiyatlara inmesiyle otomatik perde sistemleri çok daha fazla tercih edilmektedir. Zip perde kullanımı da bu bağlamda giderek yaygınlaşıyor diyebiliriz. Terasları ya da verandaları kapatma, kafe ya da restoranlarda açık alanların üzerini kapatma, bir mekânı görsel açıdan iki farklı mekân olarak birbirinden ayırma gibi amaçlarda zip perde modelleri öne çıkmaktadır.

Uygun fiyatlı zip perde modelleri ile siz de yalın, estetik ve zarif mekanlar tasarlayabilirsiniz. Zip perde fiyatları belirlenirken kaç m2 kumaş ve kaç adet motor kullanılacağı dikkate alındığı için perde fiyatları spesifik olarak oluşmaktadır. Luby Tekstil olarak perde ihtiyaçlarınız için sizi ofisinizde ziyaret ediyor ve ücretsiz keşif yaparak kendinize en uygun perdeyi seçmenize yardımcı oluyoruz. Geniş bir seçenek yelpazesi ile Maltepe’den Gebze’ye, Üsküdar’dan Kurtköy’e uzanan hizmet ağımızla perde ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Ofisinize Yeni Bir Soluk Getirelim

Şık Ofis Perde Sistemleri

Ücretsiz keşif avantajıyla hemen talep oluşturun.

5/5 - (2 oy)